POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: czuć mocne treningi

10.07.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trener Ivan Djurdjević po wygranym 1:0 sparingu z Mieszkiem Gniezno. - Wczoraj mieliśmy dwa bardzo mocne treningi i dziś było to czuć, zwłaszcza z początkiem meczu - mówił głogowski szkoleniowiec. 

- Okres jest, jaki jest. Wczoraj mieliśmy dwa bardzo mocne treningi i dziś było to czuć, zwłaszcza z początkiem meczu. Zespół odkręcał się z upływem czasu, stopniowo grając coraz lepiej. Mieliśmy dużo sytuacji podbramkowych, ale byliśmy nieskuteczni, nogi się wiązały, było ciężko. Wiem, że dużo brakuje nam w tym elemencie, w finalizacji gry. Za nami po prostu kolejny sparing, trening, dzięki któremu otrzymujemy dużo informacji o zawodnikach. W następnym tygodniu dwa ostatnie sparingi i od strony składu już do nich się przymierzamy. 

- Młodzież cały czas gra bez kompleksów. Wszyscy mają szansę grania. Na ten moment wybierzemy jednego, o ile nie dołączy jeszcze jakiś młodzieżowiec, bo kadra jest dosyć krótka i nadal szukamy jej wzmocnienia. Uważam, że kręgosłup zespołu został mocny. Do niego chcemy dodać kilka dobrych ogniw. Jesteśmy w trakcie poszukiwań. 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#