POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Co czyni zespół zespołem. Spotkanie z psychologami

19.07.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W czwartkowe przedpołudnie piłkarze Chrobrego Głogów zebrali się nie na boisku, tylko wyjątkowo z dala od miejsc, w których na co dzień trenują. Niemal dwie godziny trwało spotkanie drużyny z psychologami. Poprowadzili je mający doświadczenie w pracy ze sportowcami Mikołaj Koterski i Jarosław Banaszak. 

- Piłka nożna jest sportem zespołowym. Chodzi o to, aby wszystkie wysiłki zawodników znajdowały odbicie w funkcjonowaniu zespołu. Najprościej mówiąc, rozmawialiśmy o tym, co czyni zespół zespołem. Takim na sto procent - powiedział Jarosław Banaszak. 

- W moim odczuciu trener Djurdjević wyraźnie wyznaczył cel, mówiąc o tym, że chce mieć silny i odważny zespół. W tym kierunku idą nasze działania. Spotkaliśmy się po raz pierwszy. Moim zdaniem było intensywnie i ciekawie. Usłyszeliśmy wiele wniosków i spostrzeżeń. Teraz ważne jest, co zrobią z nimi uczestnicy - podsumował Mikołaj Koterski.

- Tak, ważne jest, co uczestnicy myśleli o spotkaniu zaraz po wyjściu - dodał Jarosław Banaszak. - Czy jeszcze rozmawiali między sobą o poruszanych sprawach? W jakim stopniu to spotkanie wpłynęło na ich myślenie i zachowanie? Jeden z uczestników powiedział, że na boisko nie wychodzą roboty, tylko ludzie. To, jakimi ludźmi są piłkarze, wpływa na to, jak grają i reagują podczas meczu. Dlatego ważne jest, jak radzą sobie z emocjami, jak budują i kształtują relacje z innymi, jak się czują w grupie.
 
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#