POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: na ligę z optymizmem

19.07.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- W następnym tygodniu doszlifujemy ostatnie elementy i w ligę wejdziemy z optymizmem - powiedział po ostatnim sparingu trener Chrobrego Głogów Ivan Djurdjević. 

- Za nami kolejny mecz, w którym chcieliśmy sprawdzić to, co robimy. Zawsze powtarzam, że krok po kroku zespół rośnie i trzeba to utrzymać, bo zbliża się liga. Powoli widać efekty tego, co chcemy, ale nie popadamy w euforię, bo nie ma żadnych powodów. Styl, na jakim nam zależy, utrzymywaliśmy przez większą część meczu, mieliśmy go pod kontrolą. Choć zawsze trafiają się momenty dekoncentracji, teraz też, kiedy to zespół tracił kontrolę, ale nawet wtedy nie pozwalaliśmy na to, aby przeciwnik mocniej nam zagroził. Mieliśmy wiele okazji, padły dwie bramki. Cieszy gol Dominika Piły, później to, że blisko bramki był trafiający w słupek Adam Antochów. Do tego kilka fajnych akcji, odwaga młodzieży… Zespół pracuje dobrze. 

Trener Djurdjević odniósł się także do kształtu kadry z podziałem na połowy w tym spotkaniu, bo patrząc tylko na ten jeden mecz, trudno byłoby wywnioskować, kto zagra od początku w lidze, a kto nie. 
- Nadal sprawdzamy różne warianty, choć wiadomo, że pewne rzeczy co do składu musimy wiedzieć. Za tydzień liga, więc wszystko jest już w głowach. Zawodnicy wypadają z powodów zdrowotnych czy innych i jeszcze teraz warto spróbować wszystkich, aby w razie potrzeby każdy mógł zagrać. Trzeba pamiętać, że kadra jest wąska. Dlatego sprawdzamy różne opcje, a przeciwnik jeszcze pozwolił na to, aby trochę potestować. Pewne rzeczy wiemy, pewne rzeczy czuje sam zespół. W następnym tygodniu doszlifujemy ostatnie elementy i w ligę wejdziemy z optymizmem. 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#