POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Szromnik: na takiej grupie mi zależało

21.07.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- To ambitna grupa i na tym mi zależało, aby w takiej - niebojącej się grać w piłkę - być - powiedział o obecności w drużynie, po pierwszym sparingu w niej bramkarz Michał Szromnik.

Michał Szromnik pierwsze 45 minut w Chrobrym rozegrał w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg. Wystąpił w drugiej połowie sparingu i - podobnie jak wcześniej Adam Makuchowski - zachował czyste konto, a koledze w obu odsłonach zdobyli po jednej bramce.
- Nie chciałbym wypowiadać się na temat założeń, bo w zespole jestem kilka dni - mówił po tym meczu Szromnik. - Dopiero go poznaję, poznaję też system, w którym gra, choć on sam nie jest mi do końca obcy, bo grałem nim w poprzednich klubach. Tak ogólnie - wydaje mi się, że mecz kontrolowaliśmy, a w drużynie było dużo komunikacji. Wynik jest sprawą drugorzędną, choć zawsze cieszy, gdy z tyłu jest zero. Dobrze, że jest tu fajna atmosfera pracy i duża chęć walki, zarówno w treningu, jak i teraz w spotkaniu. To ambitna grupa i na tym mi zależało, aby w takiej - niebojącej się grać w piłkę - być.

26-letni golkiper do drużyny dołączył w poniedziałek i w ten sposób dokonano czwartego wzmocnienia przed sezonem, a on sam rozpoczął rywalizację z Mateuszem Abramowiczem i Adamem Makuchowskim o numer jeden w bramce. 
- Trener Ivan Djurdjević i jego sztab wyrazili chęć, abym wzmocnił konkurencję na pozycji bramkarza. Myślałem, że uda mi się przyjść szybciej, bo rozmowy zaczęły się już w połowie czerwca. Cieszę się jednak, że koniec końców tu jestem i mam nadzieję, że piątkowym występem dałem sygnał gotowości do wejścia do bramki - powiedział M. Szromnik. 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#