POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Piłkarskie Przedszkole w Akademii

05.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


We wrześniu rozpocznie się nowy sezon w Akademii Piłki Nożnej, która poszerza swoje możliwości uruchamiając Piłkarskie Przedszkole dla jeszcze młodszych dzieci. Do końca sierpnia trwa główny nabór do zespołów Akademii Piłki Nożnej (roczniki 2006-2014) i Piłkarskiego Przedszkola (2015-2016), a już w kolejnym miesiącu pierwsze treningi piłkarskie, nawet dla czterolatków.

Piłkarskie Przedszkole Chrobrego to nowy projekt klubu dedykowany dla cztero- i pięciolatków. Najmłodsze osoby w formie zabawowej będą przygotowane do bardziej piłkarskiej formy zajęć, którą oferuje dla dzieci od siódmego roku życia Akademia Piłki Nożnej. Piłkarskie Przedszkole będzie  prowadzone przy współpracy z Przedszkolem Niepublicznym Poziomka Domek na Skraju. Zajęcia praktyczne będą odbywać się na boisku oraz w hali widowiskowo-sportowej, a teoretyczne w przedszkolnej placówce. Nad samym projektem będzie czuwać wykwalifikowana kadra trenerska, która od wielu lat bierze udział w szkoleniu młodych piłkarzy w APN. 
- Jest to pilotażowy projekt pierwszego etapu szkolenia młodego piłkarza - mówi koordynator Akademii Piłki Nożnej Chrobrego Głogów Grzegorz Nowak. - W strukturze Akademii szkolenie przedszkolaków ma na celu ogólnorozwojowe usprawnienie dzieci oraz zaszczepienia pasji do sportu i piłki nożnej. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu w przedziale czasowym sześćdziesiąt-siedemdziesiąt minut. 
 

Akademia Piłki Nożnej w nowym sezonie obejmie roczniki od 2006 do 2014. Dla dzieci to dostęp do najlepszej bazy treningowej w regionie, kilka godzin treningów tygodniowo w różnych zależnych od warunków lokalizacjach (boisko, hala, szkoła), wykwalifikowana kadra trenerska oraz udział w meczach sparingowych i turniejach towarzyskich. 
 

Zapisy do Akademii trwają całorocznie, ale sierpień jest głównym na to okresem. Zasady są bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć go do siedziby klubu (budynek piłkarski przy ul. Wita Stwosza 1 - biuro nr 2) w wyznaczonych terminach:
  • - poniedziałki, godz. 10.00-11.00
  • - wtorki, godz. 15.30-16.30
  • - czwartki, godz. 11.00-13.00 
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (LATO 2019)

Aby zapisać dziecko do Akademii Piłki Nożnej  / Piłkarskiego Przedszkola Chrobrego Głogów wystarczy pobrać formularz zgłoszeniowy z oficjalnej strony internetowej (odnośnik poniżej), wypełnić i dostarczyć:
- osobiście do budynku piłkarskiego Chrobry przy ul. Wita Stwosza 3 (biuro nr 2)
Formularze można pobrać też na miejscu w budynku piłkarskim Chrobry.
Na podstawie złożonych formularzy przygotowane zostaną umowy, które - po wcześniejszej informacji ze strony klubu - należy osobiście podpisać.

 

 

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  • Zapisując dziecko do Akademii Piłki Nożnej / Piłkarskiego Przedszkola podpisują Państwo umowę na najbliższy cykl i kolejne. Najbliższy, dziesięciomiesięczny cykl zajęć obejmuje miesiące od września 2019r. do czerwca 2020r. W tym czasie zaplanowano minimum 80 jednostek treningowych.
  • Koszt udziału dziecka w rocznym cyklu to 600 zł (60 zł miesięcznie). Płatności można dokonywać jednorazowo lub w ratach po 60 zł.
  • Nie ma konieczności podpisywania nowych umów. Rodzice dzieci, które trenowały w Chrobrym w sezonie 2018/2019 mają zawarte umowy na czas nieokreślony, stąd brak konieczności dopełniania tego typu formalności. Umowy podpisywać będą tylko opiekunowie zawodników przyjmowanych do APN.
  • Warunkiem uczestnictwa w treningach jest brak zaległości finansowych lub ich uregulowanie za poprzedni sezon do dnia 31 sierpnia 2019 roku. Informacji na temat zaległości udziela koordynator szkolenia młodzieży Grzegorz Nowak (tel. 504 591 757).
 

 

 

 

>> POBIERZ FORMULARZ << 

 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#