POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest16.06.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Rezerwy przed ligą. Drużyna jeszcze młodsza

12.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów na kilka dni przed ligą. W ostatnim meczu sparingowym głogowski zespół pokonał Odrę Ścinawa 4:2. Kolejny rozegra w czwartek, już o czwartoligowe punkty. Poprzedni sezon zakończył na wysokim trzecim miejscu, ale... - Najbardziej byłbym zadowolony, gdyby śladem ostatnich tygodni kolejni młodzi zawodnicy z rezerw zagrali w pierwszej drużynie, bo w tym wszystkim tak naprawdę o to w tym chodzi - mówi trener Jakub Wolny.

Dwie bramki w spotkaniu z Odrą zdobył Przemysław Siudak, po jednej Jakub Turowski i Paul Filipowicz. Lista strzelców i zawodników grających wskazuje, jak zbudowanej drużyny spodziewać się w nowym sezonie.
- Będzie ona bardzo młoda - powiedział trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Część zawodników z poprzedniego sezonu została, doszli chłopcy z rocznika 2002, bo niektórzy się wyróżniają, jest sporo z rocznika 2001. Będziemy grać tymi. W miarę możliwości otrzymamy wsparcie od pierwszej drużyny, ale już nie takie, jak ostatnio. Drużyna będzie więc o wiele młodsza.

W poprzednim sezonie pierwszoligowa kadra była szeroka, więc miało to przełożenie na wygląd rezerw. Liczne niekiedy wsparcie pewnie miało wpływ na to, że zespół niemal do końca liczył się w walce o awans do 3 ligi. Teraz jej stan jest węższy, dodatkowo najzdolniejsza młodzież gra w 1 lidze, a nie wśród czwartoligowców, więc w teorii sezon dla rezerw może być cięższy.
- Może tak być, ale jesteśmy dobrej myśli i uważam, że nie stoimy na straconej pozycji przed żadnym spotkaniem. Choć faktycznie kilka drużyn się uzbroiło i nie brakuje faworytów - uważa Jakub Wolny. - My mamy jednak swoje założenia, a założyliśmy sobie, że chcemy grać swoim stylem, opierając się na grze piłką, częstym atakowaniu, wysokim podchodzeniu i dużej intensywności gry. To młoda drużyna, więc będą wahania formy, będą też błędy, ale - jak wspomniałem - nasze nastawienie jest optymistyczne. Z całym szacunkiem do rywali, lecz nie chcemy skupiać się na ich analizie, tylko cały czas poświęcić na swoją grę, szlifowanie pewnych zachowań i schematów. Po to, aby mieć swój styl. Z pewnością będą mecze lepsze i gorsze pod tym względem, ale najbardziej byłbym zadowolony, gdyby śladem ostatnich tygodni kolejni młodzi zawodnicy z rezerw zagrali w pierwszej drużynie, bo w tym wszystkim tak naprawdę o to w tym chodzi. 

Pierwszy ligowy występ w czwartek 15 sierpnia o godz. 14.00 w Jaworze z miejscową Kuźnią. Trzy dni później, w niedzielę 18 sierpnia o 11.00, Chrobry II podejmie Lotnika Jeżów Sudecki. 
 

Chrobry II Głogów - Odra Ścinawa 4:2 (1:2)

Bramki (Chrobry II): Siudak x2, Turowski, Filipowicz.

Chrobry II: Przybylski (60 Szymczak) - Czykieta, Kosiński, Kobiela, Staszkowian (30 Kusy), Grzymisławski (46 Pajkert), Turowski, Flis, Filipowicz (65 Grzymisławski), Zapłacki, Siudak. 

Tagi

chrobry2    odra scinawa    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#