POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest31.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: Kuźnia Jawor na inaugurację

15.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Od wyjazdu do Jawora rezerwy Chrobrego Głogów rozpoczną rywalizację w 4 lidze. Inauguracyjne spotkanie z Kuźnią dziś o godz. 14.00. 

Dla Chrobrego II rozpoczyna się piąty z rzędu sezon na czwartoligowym poziome. Ostatnie dwa zespół prowadzony najpierw przez Jarosława Helwiga, a następnie przez Jakuba Wolnego kończył na trzecim miejscu. Teraz może być ciężej o podtrzymanie tego, bo według zapowiedzi kadra drugiego zespołu będzie jeszcze młodsza. 
- Część zawodników z poprzedniego sezonu została, doszli chłopcy z rocznika 2002, bo niektórzy się wyróżniają, jest sporo z rocznika 2001. Będziemy grać tymi - mówi trener Jakub Wolny. - W miarę możliwości otrzymamy wsparcie od pierwszej drużyny, ale już nie takie, jak ostatnio. Drużyna będzie więc o wiele młodsza.

Spotkanie z Kuźnią zdaje się być dobrym sprawdzianem dla tego składu, bo raz, że to wyjazd, a dwa, że beniaminek. Kuźnia wydostała się z okręgówki po kilkuletniej przerwie, co samo w sobie jest sporym wydarzeniem. Trudno rywalizować z drużynami, które są w stanie popłynąć na wznoszącej od awansu fali.
-Chcemy grać swoim stylem, opierając się na grze piłką, częstym atakowaniu, wysokim podchodzeniu i dużej intensywności gry. To młoda drużyna, więc będą wahania formy, będą też błędy, ale - jak wspomniałem - nasze nastawienie jest optymistyczne - dodaje J. Wolny.

Trenerem Kuźni jest doświadczony ligowiec Piotr Przerywacz, który w sezonie 2009/10 wziął udział w słynnym dwumeczu Chrobrego z Górnikiem Wałbrzych. Jako jeden z "Górników" zdobył bramkę w spotkaniu, które pomarańczowo-czarni wygrali 4:1. Do swojej dyspozycji ma m.in. Rafała Majkę (Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Górnik Wałbrzych) i ściągniętego w przerwie Kamila Zielińskiego, który w przeszłości w barwach Miedzi zagrał parokrotnie w 1 lidze. To najbardziej kojarzeni zawodnicy Kuźni. 

Poczynania rezerw warto śledzić z uwagi na tę młodzież. Maciej Diduszko, Adam Antochów czy Mateusz Kulchawy zanim zadebiutowali w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy, grali w Chrobrym II. Przekonamy się czy nowy sezon rezerw również dostarczy kogoś do pierwszoligowej grupy młodzieżowców. 


Czwartek, 15 sierpnia
14.00 Kuźnia Jawor - Chrobry II Głogów (4 liga)
Jawor
 
 
 
 

 


 OFERTA SPONSORA 

 

 

 

Tagi

chrobry2    kuznia jawor    rezerwy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#