POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest29.03.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: młode rezerwy wygrywają na starcie

15.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobry start rezerw Chrobrego Głogów, które w 1 kolejce 4 ligi pokonały na wyjeździe Kuźnię Jawor 3:1. Strzelali Jakub Turowski, Jędrzej Kosiński oraz Konrad Flis.

Bramki tych zawodników były odpowiedzią na trafienie gospodarzy. W 17 minucie gola zdobył Kamil Zieliński, ale głogowianie szybko odrobili stratę (30 minuta - Turowski) i jeszcze w tej części wyszli na prowadzenie (45 minuta - Kosiński).

W Jaworze, poza broniącym Adamem Makuchowskim, Paulo Filipowiczem i Wiktorem Kobielą, rezerwy tworzyli młodzieżowcy. Nie było pierwszoligowego wsparcia, nie było też tych czołowych młodzieżowców przesuniętych do pierwszej drużyny, za to po raz pierwszy oficjalnie w rezerwach zagrało kilku zawodników wcześniej będących na poziomie juniorskim (Czykieta, Staszkowian czy Grzymisławski). Był to więc pierwszy poważniejszy sprawdzian dla tak stworzonego zespołu. 

- Wyglądało to pozytywnie biorąc pod uwagę, że graliśmy na terenie beniaminka, po którym było widać bojowe nastawienie - komentował trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Gospodarze zaczęli wysoko i początkowo mieliśmy problem, ale obudziliśmy się po straconym golu. Od tego momentu stwarzaliśmy sporo sytuacji i może nawet szybciej powinniśmy to zakończyć. Nieźle graliśmy piłką, bardzo dobrze było od strony motorycznej, bo dynamiki nie zabrakło też w końcówce. To wszystko przeważyło. Wiadomo, że nie ma co od razu chwalić, ale pierwszy egzamin, może nie aż tak wielki, lecz dla niektórych pierwszy w piłce seniorskiej, wypadł pozytywnie. 

W weekend druga seria spotkań w 4 lidze. W niedzielę o godz. 11.00 Chrobry II zagra u siebie z Lotnikiem Jeżów Sudecki. KUŹNIA JAWOR - CHROBRY II GŁOGÓW 1:3 (1:2)
1:0 Zieliński 17
1:1 Turowski 30
1:2 Kosiński 45
1:3 Flis 90

CHROBRY II: Makuchowski - Kobiela, Kosiński, Czykieta, Staszkowian, Grzymisławski, Turowski, Filipowicz (75 Jóźwiak), Zapłacki (85 Kusy), Flis, Siudak. 
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

 

 

 


 OFERTA SPONSORA 

 

 


Tagi

chrobry2    kuznia jawor    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#