Dzisiaj jest22.09.2019

ChG II: punkty zostają w Głogowie

18.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugie ligowe zwycięstwo rezerw Chrobrego Głogów. W niedzielnym meczu pomarańczowo-czarni pokonali Lotnika Jeżów Sudecki 4:0.

Od początku do końca Chrobry posiadał wyraźną przewagę, a to że bramkarz gości mógł zostać uznany za najlepszego mówi wiele o ilości wypracowanych sytuacji. Nie wszystkie udało się wykorzystać i od takiej się zaczęło, bo w 6 minucie golkiper Lotnika obronił piłkę po strzale Wiktora Kobieli z rzutu karnego. Sam Kobiela zrehabilitował się jednak w drugiej połowie, a poza nim trafiali Przemysław Siudak, Kacper Staszkowian i - wykorzystując drugą jedenastkę - Paul Filipowicz.

Po dwóch kolejkach Chrobry II ma komplet punktów i zacznie przygotowania do wyjazdowego spotkania z Orlą Wąsosz.

CHROBRY II GŁOGÓW - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 4:0 (1:0)