Dzisiaj jest18.11.2019

ChG II: komplet rezerw. 5:0 z Orlą

25.08.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów z kompletem punktów po trzech kolejkach 4 ligi. Jak na razie zespół w każdej kolejce odnosi coraz wyższe zwycięstwo. Zaczął od 3:1, później było 4:0, a teraz 5:0. Tym ostatnim wynikiem zakończyło się wyjazdowe spotkanie z Orlą Wąsosz.

Po pierwszej połowie Chrobry prowadził jedną bramką, którą zdobył Konrad Flis. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 chwilę po przerwie, po której strzelali też Wiktor Kobiela i Jakub Turowski. Jedną z bramek zapisano ponadto Maciejowi Zarzyckiemu z Orli.

Pomarańczowo-czarni bardzo dobrze weszli w sezon. Tym lepiej, że skład Chrobrego II tworzy niemal sama młodzież. Trzeba jednak pamiętać, że do tej pory za rywali - poza Orlą - mieli dwóch beniaminków. Najtrudniejsze mecze przed nimi.

ORLA WĄSOSZ - CHROBRY II GŁOGÓW 0:5 (0:1)