Dzisiaj jest17.09.2019

Udany weekend młodzieży

02.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Dobre występy młodzieżowych zespołów Chrobrego Głogów w swoich ligach. Juniorzy z lig wojewódzkich oraz drużyna z CLJ U-15 weekend kończyli z kompletem punktów.

Chrobry U-19 po bramkach Marcina Galasa i Kacpra Sawickiego wygrał z Piastem Żmigród 2:1 i po dwóch meczach I WLJ ma komplet punktów.

W I WLJM Chrobry U-17 wywiózł pełną pulę ze Wrocławia, pokonując WKS Śląsk 2:0. Oba gole zdobył Adrian Marciniak.

Natomiast Chrobry U-16 rywalizujący poziom niżej w tej juniorskiej kategorii pokonał na wyjeździe Orła Ząbkowice Śląskie 3:1, mimo że już w pierwszej połowie grał w dziesięciu po czerwonej kartce Eryka Pieczarki. Przed przerwą trafił Jacek Łuczek, po niej dwa razy Oskar Burda.

Dwa gole w spotkaniu CLJ U-15 z Piastem Gliwice strzelił też Oliwier Reszta. Kolejne dołożyli Alan Wysoczański oraz Dawid Kuriata, a pomarańczowo-czarni triumfowali 4:1, odnosząc tym sposobem drugie zwycięstwo z rzędu. Chłopaków cieszy tym bardziej, że po pierwszej połowie to rywale prowadzili. W 60 minucie sygnał do ataku swoim golem dał jednak wspomniany Wysoczański i ruszyło.