POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest03.12.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zespół w komplecie z nowymi piłkarzami

04.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Pilarze Chrobrego Głogów przygotowują się do piątkowego meczu z Radomiakiem Radom. Dziś przed południem trenowali na głównej płycie. 

Po wygranej w Bełchatowie - pierwszej w sezonie - w zespole może być nieco więcej spokoju. Sam Marcel Ziemann, autor zwycięskiego gola, przyznawał, że "skała spadła z serca". Trener Ivan Djurdjević dodawał jednak, że do wykonania pozostało jeszcze sporo pracy, bo strata do bezpiecznego miejsca to wciąż kilka punktów, których nie sposób odrobić w jednej tylko kolejce. 

Pracę wykonuje się nie tylko na boisku, ale też poza nim. W poniedziałek, w ostatni dzień okienka transferowego, na zasadzie wypożyczenia pozyskano Krzysztofa Kubicę i Adriana Benedyczaka. Pierwszy dołączył do drużyny od razu w poniedziałek, drugi zrobił to we wtorek. Obaj mają szansę zadebiutować już w piątkowym spotkaniu i tym samym - po Miłoszu Kozaku (to on wywalczył rzut wolny, po którym trafił Marcel Ziemann) - dodać jeszcze więcej jakości drużynie. 

Benedyczak o tej jakości mówi otwarcie.
- Mam swoje cele, chcąc grać jak najwięcej i robić liczby, czyli strzelać oraz asystować, z korzyścią dla zespołu - powiedział na starcie 19-letni, mający już występy w młodzieżowej kadrze Polski i Ekstraklasie z Pogonią Szczecin napastnik. I dodaje: - Rozmawiałem z będącym tu wcześniej Rafałem Maćkowskim i polecał ten kierunek. Miejsce w tabeli? To dopiero kilka kolejek. Przed rokiem Pogoń po dziewięciu kolejkach też miała niewiele punktów, a skończyła w top osiem. Myślę i wierzę, że w przypadku Chrobrego to też kwestia czasu. 

Jak wykonana w tygodniu praca, na murawie i poza nią, przełoży się na wynik oraz ile dało drużynie przełamujące zwycięstwo, przekonamy się za dwa dni. Mecz z Radomiakiem w piątek o godz. 18.00. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#