POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: punkty w każdym meczu

10.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Dobry początek w 3 lidze notują piłkarki Chrobrego Głogów, które punktowały w każdym z czterech rozegranych meczów. Dwa ostatnie, rozegrane w ciągu kilku dni, zakończyły na remisie i zwycięstwie.

Głogowianki najpierw zremisowały z Polonią Świdnica 1:1 po golu Aleksandry Lewandowskiej już w 7 minucie. Jeszcze szybciej padały bramki w kolejnym występie. Po czterech minutach spotkania z Moto-Jelczem Oława zawodniczki Chrobrego prowadziły 2:0 (trafienia Małgorzaty Momot oraz Jagody Rimke), w drugiej połowie kolejne trafienie dołożyła Aleksandra Lewandowska i skończyło się na 3:0.

- Zasłużone zwycięstwo, które cieszy, punkty też, ale nasza gra była mocno szarpana - mówił o tym ostatnim występie trener Chrobrego Artur Przybył. - Zdominowaliśmy rywalki, ale mimo bardzo dużej przewagi szwankowała skuteczność, więc ten element jest zdecydowanie do poprawy. Myślę, że zabrakło trochę świeżości, na co miała wpływ częstotliwość gier w ostatnich dniach oraz zmiany dotyczące wydłużenia czasu gry do 90 minut. Rywalkom należy się szacunek za to, że mając problemy kadrowe nie poddają się i walczą do końca. My pracujemy dalej, myśląc już o kolejnych spotkaniach z wymagającymi zespołami. 

Po czterech kolejkach Chrobry z dorobkiem ośmiu punktów jest trzeci w tabeli 3 ligi. 


Chrobry Głogów - Moto Jelcz Oława 3:0 (2:0)
Bramki (Chrobry): Momot 1, Rimke 4, Lewandowska 51.
Chrobry: Stypińska (80 Surlas) - Adamska, Lewandowska, Gniewosz, Suchecka (85 Siennicka), Leszczyńska (46 Spychalska), Momot (79 Olszewska), Czapluk (65 Rymarowicz), Rimke, Franas (32 Kudyba), Pietrzak (72 Niedośpiał).

Polonia Świdnica ŻAP - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
Bramki (Chrobry): Lewandowska 7.
Chrobry: Stypińska - Adamska, Lewandowska, Gniewosz, Suchecka, Leszczyńska (60 Rymarowicz), Momot, Rimke, Spychalska (76 Kudyba), Czapluk, Pietrzak (88 Olszewska).
 


Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#