POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: na szczycie PJS. Pojedynek młodzieży

14.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Prochowiczanka Prochowice będzie szóstym rywalem rezerw Chrobrego Głogów w 4 lidze. Pomarańczowo-czarni w meczu, który rozpocznie się w niedzielę o godz. 11.00 na drugiej płycie, spróbują utrzymać tytuł niepokonanej drużyny. W normalnej tabeli oba zespoły dzieli sporo miejsc, ale w tej sumującej występy młodzieżowców są obok siebie, więc to przede wszystkim ciekawa rywalizacja najmłodszych piłkarzy. 

Za Chrobrym świetny start w lidze, nawet minimalnie lepszy niż przed rokiem. Wtedy głogowianie po pięciu kolejkach też mieli komplet punktów, ale 13:1 w bramkach. Tym razem ich bramkowy bilans wynosi 19:3. W poprzednim sezonie na tych pięciu występach nie przestawali i tym razem też mają na to szansę. Prochowiczanka w tabeli zajmuje ostatnie miejsce, mając na swoim koncie tylko jeden punkt. Drugi Chrobry jest więc faworytem, co musi teraz udowodnić na murawie.

Dla Prochowiczanki drugi po awansie sezon na tym poziomie okazuje się trudny. Poprzedni kończyła z bezpieczną przewagą, teraz sama musi odrabiać punktową stratę. Jakimś usprawiedliwieniem jest to, że w zespole prowadzonym przez trenera Jarosława Pedryca stawia się na młodzież. W sumującej to tabeli Pro Junior System zajmuje pierwsze miejsce. Grający od początku niemal samą młodzieżą Chrobry jest drugi, bo w Prochowicach dobre liczby zbiera zwłaszcza Maciej Małek, który z racji statusu wychowanka klubu punktuje dwukrotnie. Poza nim, dla Prochowiczanki punkty zdobywają jeszcze trzej inni zawodnicy, lecz już na zasadzie ile minut, tyle punktów. 

Klasyfikacja Pro Junior System dla 4 ligi (za laczynaspilka.pl)
  • 1. Prochowiczanka Prochowice 1320 punktów
  • 2. Chrobry Głogów 812 punktów
  • 3. Karkonosze Jelenia Góra 450 punktów

Chrobry ma więcej młodych piłkarzy, Prochowiczanka mniej, ale tego jednego szczególnego. Która grupa okaże się lepsza w tej kolejce? Patrząc od tej strony, to dobry argument, aby w niedzielę wybrać się na ten pojedynek na szczycie "młodzieżowej" tabeli. Niedziela, 15 września
11.00 Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice (4 liga)
Głogów, II płyta

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#