Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: 6/6 rezerw w lidze

15.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów pokonując Prochowiczankę Prochowice 3:0 odniosły szóste zwycięstwo w 4 lidze.

Pomarańczowo-czarni od początku utrzymywali wyraźną przewagę i udokumentowali to jednym golem. W 36 minucie bramkę głową zdobył Dominik Piłka i na jednobramkowym prowadzeniu ta część się zakończyła.

Drugie 45 minut było bardziej wyrównane. Prochowiczanka już nie tylko się broniła, ale też atakowała, choć więcej szans wciąż mieli głogowianie. Pierwszych nie wykorzystali Przemysław Siudak i Konrad Flis. Zmierzającą do bramki piłkę po strzale tego pierwszego zablokowano, a uderzenie drugiego było minimalnie niecelne. Celność dopisała za to w końcówce, a dwa gole zdobył Wiktor Kobiela, w tym tego drugiego ładnym uderzeniem z kilkunastu metrów.

Po sześciu kolejkach drugi Chrobry jest drugi w tabeli z kompletem zwycięstw. Prowadzi mający lepszy bilans bramkowy Apis Jędrzychowice.

W przyszłej, weekendowej kolejce Chrobry zagra na wyjeździe ze Spartą Rudna. Wcześniej, w środę, czeka go również wyjazdowy pojedynek z Kuźnią Jawor w okręgowym Pucharze Polski.

CHROBRY II GŁOGÓW - PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 3:0 (1:0)