POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

U-17: nikt im tego nie dał, sami osiągnęli

18.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Warto śledzić to, co dzieję się w zespołach młodzieżowych Chrobrego Głogów, bo często kryją się za tym fajne historie. Na przykład mamy wrzesień, a Chrobry U-17 składający się z uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry w tym roku nie przegrał jeszcze ani jednego meczu w lidze. Za nimi 17 zwycięskich spotkań i z takim bilansem przystąpią do być może najtrudniejszego pojedynku.

Siedemnaste zwycięstwo Chrobry osiągnął we Wrocławiu wygrywając ze Śląskiem 4:2. Bramki zdobywali Kacper Kiernicki, Gracjan Antkowiak, Bartosz Matysiak i Michał Fryzowicz. Ta grupa była niepokonana w rundzie wiosennej rywalizując w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych i niepokonana pozostaje teraz, poziom wyżej, w I WLJM. Trener Sebastian Górski mówi, że to efekt codziennej, zaplanowanej i intensywnej pracy. 
- We wszystkich tych spotkaniach strzeliliśmy 91 bramek, a straciliśmy raptem 13. We wszystkich graliśmy bardzo ofensywnie i dążyliśmy do dominacji. Choć wynik nie jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem, to biorąc pod uwagę jakość gry, to robi wrażenie. Cieszymy się, ale nie przesadzamy. Bardzo mocno i skrupulatnie pracujemy, aby zrealizować założone cele i wiem, że stać nas na jeszcze więcej. Zamierzamy to udowodnić - komentuje Sebastian Górski. 

W tabeli Chrobry z kompletem punktów jest drugi, tuż za mającym lepszy bilans bramkowy FC Wrocław Academy. Oba zespoły w najbliższej kolejce zmierzą się ze sobą. Mecz na szczycie w niedzielę o godz. 11.00 na sztucznej płycie w Głogowie.  
- Jestem dumny z naszych piłkarzy, którzy mają ogromną pasję i głód rozwoju - dodaje trener Sebastian Górski. - Nie zwracają uwagi na rzeczy, na które nie mają wpływu i skupiają się wyłącznie na radości, jaką daje im piłka nożna i  dążeniu do bycia lepszym. Te cechy bardzo mocno próbujemy im codziennie zaszczepiać. Idą w dobrym kierunku, a to co osiągają nie jest przypadkiem. Nikt im tego nie dał, sami to osiągnęli. Bardzo mocno w nich wierzymy i wiemy, że dadzą nam jeszcze dużo radości.
 
 
Pamiętna radość po końcowym zwycięstwie w lidze w czerwcu
 
 
Teraz jednak skupienie przed zbliżającym się meczem na szczycie 
 

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#