POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zapisy do Z Boiska na Stadion 3

19.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Ruszyły zapisy do trzeciej edycji turnieju drużyn osiedlowych Z Boiska na Stadion. To jedno z głównych wydarzeń w każdej edycji projektu Trener Osiedlowy. Dzieciaki z osiedlowych boisk, trenujące tam bezpłatnie od kwietnia do października pod okiem trenerów, mogą montować zespoły, by we wtorek 8 października na głównej płycie stadionu stanąć do rywalizacji z całym miastem.

Zapisy drużyn (minimum 5 zawodników w polu + 1 bramkarz) prowadzone są na poszczególnych boiskach u Trenerów Osiedlowych zgodnie z rozkładem zajęć (sprawdź). Będą przyjmowane do piątku 27 września włącznie. Jedna z łącznie ośmiu lokalizacji Trenera Osiedlowego wystawia przynajmniej jeden zespół, choć jeśli chętnych będzie więcej, można zmontować dwie, trzy i więcej ekip. Zmieniła się przy tym formuła turnieju, bo każda drużyna gra na swoje konto, a nie całego osiedla. 

Trzecia edycja Z Boiska na Stadion odbędzie się we wtorek 8 października o godz. 16.00 na głównej płycie stadionu. Dla wielu uczestników będzie to jedyna taka okazja, aby zagrać na głównym obiekcie Chrobrego i zarazem na jednej z najlepszych muraw w całej lidze.

Dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody, choć największe otrzymają oczywiście najlepsi. 

Informujemy, że kategorie wiekowe zostaną ustalone po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń. Ponadto zastrzegamy możliwość przesunięcia turnieju na każdy kolejny wtorek października w przypadku niekorzystnych prognoz pogody. 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#