POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.10.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Weekendowy rozkład jazdy

20.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Zapoznajcie się z planami wszystkich drużyn Chrobrego Głogów na weekend. Koniec tygodnia zapowiada się ciekawie, bo dojdzie do kilku pojedynków na szczycie z udziałem pomarańczowo-czarnych. Taką rywalizację stoczą drugi w tabeli I Wojewódzkiej Ligi JM Chrobry U-17 (w niedzielę u siebie z pierwszym FC Wrocław Academy) i drugi w 3 lidze kobiecy Chrobry (niedzielny wyjazd do Wrocławia na liderującą Ślęzę). Wszystkim życzymy powodzenia!
 
 
 
Piątek, 20 września
17.00 Łużyce Lubań - Chrobry U-13 Głogów (II Wojewódzka Liga Młodzików)
Lubań

Sobota, 21 września
10.00 Łużyce Lubań - Chrobry U-13 Głogów (II Wojewódzka Liga Młodzików)
Lubań

11.00 Chojnowianka Chojnów - Chrobry U-17 II Głogów (III Okręgowa Liga Juniorów Młodszych)
Chojnów

11.00 Chrobry U-15 II Głogów - GLKS Gaworzyce (IV Okręgowa Liga Trampkarzy)
Głogów, III płyta

12.00 Łużyce Lubań - Chrobry U-14 Głogów (II Wojewódzka Liga Trampkarzy)
Lubań

14.30 WKS Śląsk Wrocław - Chrobry U-16 Głogów (II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Wrocław

14.30 Zagłębie Lubin - Chrobry U-15 Głogów (Centralna Liga Juniorów U-15)
Lubin

18.00 Chrobry Głogów - Odra Opole (Fortuna 1 Liga)
Głogów, stadion

Niedziela, 22 września
10.00 Zagłębie Lubin - Chrobry U-12 Głogów (III Okręgowa Liga Młodzików)
Lubin

11.00 Chrobry U-17 Głogów - FC Wrocław Academy (I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych)
Głogów, III płyta

12.30 Ślęza Wrocław - Chrobry Głogów (3 Liga Kobiet)
Wrocław

13.00 Chrobry U-19 II Głogów - Odra Ścinawa (II Okręgowa Liga Juniorów)
Głogów, III płyta

14.00 Lechia Dzierżoniów - Chrobry U-19 Głogów (I Wojewódzka Liga Juniorów)
Dzierżoniów

15.00 Chrobry U-11 Głogów - Chrobry U-10 Głogów (IV Okręgowa Liga Młodzików)
Głogów, III płyta

17.00 Sparta Rudna - Chrobry II Głogów (4 Liga)
Rudna 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#