POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pechowy, ale zasłużony remis

22.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po serii sześciu zwycięstw rezerwy Chrobrego Głogów tym razem z jednym punktem. Niepokonany dotąd zespół w siódmej kolejce 4 ligi zremisował na wyjeździe ze Spartą Rudna 2:2, ostatnią z bramek tracąc już w doliczonym czasie gry. 

Chrobremu prowadzenie dał Przemysław Siudak, który wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie Sparta doprowadziła do wyrównania, ale po tym dla pomarańczowo-czarnych trafił Konrad Flis. 2:1 nie udało się utrzymać do końca, choć zabrakło niewiele.
- Za nami intensywny, twardy mecz. Za sprawą takiej gry obu stron fajny dla kibiców do obejrzenia - mówił trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Było dużo momentów stykowych, dużo walki, a obie drużyny chciały grać wysoko. Szkoda straconych punktów, ale fajnie, że taki mocny mecz się trafił. Było w nim wiele twardych momentów, a młodzi nie pękali i z tego wychodzili. Cieszy też to, że nawet po stracie gola na 2:2 w doliczonym czasie gry chcieli jeszcze zdobyć tę jedną zwycięską bramkę. Sami przy tym mogliśmy ją stracić, ale remis jest tu sprawiedliwy. 

W tabeli niewiele się zmieniło, bo pierwsze punkty stracił też liderujący Apis Jędrzychowice. Apis i Chrobry nadal idą więc łeb w łeb mając po 19 punktów. W niedzielę 29 września o godz. 11.00 Chrobry II - Sparta Grębocice na drugiej płycie. SPARTA RUDNA - CHROBRY II GŁOGÓW 2:2 (0:1)

BRAMKI (CHROBRY II): Siudak (k), Flis.

CHROBRY II: Makuchowski - Czykieta, Kosiński, Kobiela, Kulchawy, Piła, Turowski, Kusy, Siudak (65 Kwiecień), Flis (88 Korzeniecki), Jóźwiak (75 Galas). 
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta rudna   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#