POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest06.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pojedynek dobrze się znających

28.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W niedzielę o godz. 11.00 rozpocznie się ósmy występ rezerw Chrobrego w 4 lidze. Pomarańczowo-czarni podejmą dobrze sobie znaną Spartę Grębocice.

Chrobry do meczu przystąpi jako jeden z trzech niepokonanych dotąd zespołów. Łeb w łeb idzie zwłaszcza z Apisem Jędrzychowice (tyle samo punktów ma też trzeci AKS Strzegom). Piłkarze tych drużyn przez sześć kolejek odnosili same zwycięstwa, co lekko zachwiały remisy z siódmej kolejki. Żeby było ciekawiej dla otoczki tej rywalizacji, zarówno Chrobry, jak i Apis decydujące o tych remisach bramki tracili w doliczonym czasie gry. Teraz zagrają o jednakowej porze, więc jest jeszcze bardziej interesująco. Apis zmierzy się ze Spartą Rudna, a Chrobry z inną w lidze Spartą - tą z Grębocic. 

Rywal głogowian w tabeli zajmuje szóste miejsce i ma 11 punktów. Sparta w ubiegłym sezonie do samego końca walczyła o utrzymanie, a w tym już na tak wczesnym etapie uzbierała niemal połowę poprzedniego dorobku, więc należy do jeszcze bardziej wymagających przeciwników. Jej grającym trenerem jest Paweł Żmudziński, poza którym skład tworzą m.in. Damian Tyźlik, Jakub Małucki, Patryk Kozłowski, Łukasz Szuszkiewicz czy jeszcze w ubiegłym sezonie występujący w rezerwach Maciej Rybak i Mateusz Dobrakowski. To właśnie po golach Żmudzińskiego i jeszcze Tomasza Bielenia Sparta w ostatniej kolejce pokonała Górnika Złotoryja 2:0. Znajomości po obu stronach powodują, że poza będącą tłem rywalizacją z Apisem niedzielne spotkanie samo w sobie zapowiada się atrakcyjnie.

Niedziela, 29 września
11.00 Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

chrobry2    rezerwy    sparta grebocice   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#