POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest01.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: piąte ligowe zwycięstwo

07.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Kobiecy Chrobry Głogów pokonał UKS Bierutów 2:0. Było to piąte zwycięstwo głogowskiej drużyny w 3 lidze, w dodatku z sąsiadującą w tabeli drużyną, więc dało awans na trzecie miejsce.

Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie. W niej obie bramki zdobyła Julia Pietrzak i trener Artur Przybył mógł chwalić.
- Gratuluję zawodniczkom zasłużonego zwycięstwa - mówił. - Po pierwszej wyrównanej i bezbramkowej połowie, w drugiej mój zespół wykorzystał bardzo dobre stworzone sytuacje i lekką przewagę. Myślę, że zwyciężyła drużyna bardziej zdeterminowana. Wynik cieszy, ale my skupiamy się na pracy przed kolejnymi ważnymi spotkaniami. Zwycięstwo dedykujemy zawodniczkom wracającym do zdrowia.
 
W niedzielę 13 października o godz. 14.00 kobieca drużyna Chrobrego zagra w Środzie Śląskiej. Miejscowa Polonia jest w drugiej części tabeli tworzonej przez zespoły, które mają poniżej 10 punktów. Cztery pierwsze, w tym Chrobry, bardziej dobijają do granicy 20 i tym wyraźniej oddzieliły się od reszty, ale teraz tę różnicę trzeba potwierdzić na boisku.  


Chrobry Głogów - UKS Bierutów 2:0 (0:0)
Bramki (Chrobry): Pietrzak 60, 64.
Chrobry: Surlas - Spychalska, Lewandowska, Gniewosz, Suchecka, Leszczyńska (84 Franas), Czapluk (87 Olszewska), Momot, Rymarowicz (77 Siennicka), Rimke, Pietrzak.
 

3 liga kobiet - wyniki i tabela 

 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#