POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest01.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wtorkowy trening i dłuższe przygotowania

08.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Piłkarze Chrobrego Głogów w poniedziałek wznowili przygotowania do kolejnego meczu. Czasu na nie mają więcej niż zwykle, bo kolejne spotkanie dopiero w piątek 18 października.

Mający odbyć się wcześniej (12 października) mecz z Zagłębiem Sosnowiec został przełożony na późniejszy termin z powodu powołania do kadry U-20 Adriana Benedyczaka. Młody napastnik już poza Głogowem szykuje się do jednego z dwóch meczów reprezentacji Polski U-20. Najpierw przed kadrą trenera Jacka Magiery pojedynek z Niemcami w Norderstedt - w czwartek 10 października o godz. 18.00. Poza nim indywidualnie trenują dłużej kontuzjowany Mateusz Machaj oraz Oliver Praznovsky, który w trakcie rywalizacji z Wartą Poznań zderzył się z rywalem i dograł do końca z rozbitą głową.

W tym tygodniu sztab szkoleniowy rozplanował zajęcia na każdy dzień do soboty włącznie. Trenerzy w wolny od ligi weekend nie planują meczu sparingowego, a zamiast niego rozegrają grę wewnętrzną. 

Po kilkunastu dniach samych przygotowań pomarańczowo-czarni przystąpią do intensywnego dla siebie okresu w Fortuna 1 Lidze. W ciągu dziesięciu dni, od 18 do 27 października, trzykrotnie zmierzą się u siebie, kolejno z Chojniczanką Chojnice, Zagłębiem Sosnowiec i Stalą Mielec. Pierwszy z tych meczów, z Chojniczanką, w piątek 18.10 o godz. 18.00. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oferta sponsora


Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#