Dzisiaj jest15.11.2019

Dwa występy, zwycięstwo i ważna asysta

14.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

Adrian Benedyczak zakończył obecność w reprezentacji Polski U-20 na dwóch występach, jednej zespołowej wygranej i jednej asyście w kluczowym momencie. W drugim i zarazem ostatnim podczas zgrupowania spotkaniu Polacy przegrali z Holandią 1:2.

W rozegranym w Kaliszu meczu Turnieju Ośmiu Narodów Adrian Benedyczak pojawił się na boisku w 85 minucie, już przy wyniku 1:2. Kilka dni wcześniej, w wyjazdowym pojedynku z Niemcami, napastnik Chrobrego grał od 62 minuty i w doliczonym czasie gry asystował przy bramce, która dała drużynie trenera Jacka Magiery zwycięstwo 4:3 (czytaj więcej).

Adrian Benedyczak dołączy teraz do swojej klubowej drużyny. Chrobry już z nim w składzie będzie przygotowywał się do piątkowego meczu z Chojniczanką Chojnice.

Polska - Holandia 1:2 (0:2)
0:1 Zakaria Aboukhlal 14
0:2 Jurgen Ekkelenkamp 36
1:2 Tomasz Makowski 52

Polska: Paweł Sokół - Serafin Szota, Mateusz Bondarenko, Jakub Kiwior, Jakub Bednarczyk (63 Michał Skóraś), Łukasz Poręba (85 Adrian Benedyczak), Tomasz Makowski, Bartosz Slisz, Marcin Grabowski (63 Tymoteusz Puchacz), Marcel Zylla, Dawid Kurminowski (63 Mateusz Żukowski).