POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

PT. 18.00: CHG-CHOJNICZANKA

18.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozpoczyna się kolejny bardzo ważny moment sezonu. Mecz z Chojniczanką Chojnice rozpocznie serię trzech u siebie. Zaczynamy w piątek o godz. 18.00. 

Piłkarze Chrobrego muszą spróbować powiększyć liczbę domowych zwycięstw do dwóch, bo wtedy w stosunku do Chojniczanki zyskają dużo. Zbliżą się do niej na cztery punkty i będą mieć o jedno spotkanie więcej do rozegrania. To taka szansa, której nie można wypuścić z rąk i drużyna - mając reprezentacyjną przerwę - przygotowywała się do niej niemal przez dwa tygodnie. W międzyczasie na wniosek klubu anulowano żółtą kartkę Michałowi Ilkowowi-Gołąbowi, dzięki czemu obrońca może zagrać, i pozyskano Damiana Piotrowskiego. Teraz do tego wszystkiego trzeba dołożyć pracę na meczowym boisku.

To właśnie osoba Piotrowskiego dodaje piątkowej rywalizacji otoczki. Damian Piotrowski przez półtora roku grał w Chojnicach i można powiedzieć, że przygodę tam zaczynał od dwóch bramek, które zdobył w meczu przeciwko... Chrobremu. Teraz wrócił do rodzinnego Głogowa, akurat na spotkanie z byłym klubem. Nie wiadomo czy od razu zagra, ale ten znak zapytania potęguje oczekiwania na rywalizację. 
- Mówią, że zawodnicy strzelają byłym drużynom, więc kto wie, ale ja po prostu cieszę się, że wróciłem do żywych. Jak będzie z meczem, to się okaże - powiedział przed tym pojedynkiem "Świrek". 

Oba zespoły potrzebują ustabilizować swoją formę. Trzy ostatnie ligowe występy w wykonaniu obu drużyn to zwycięstwo, porażka i remis. Na tym nie koniec podobieństw, bo mają po 23 stracone bramki, najwięcej w całej lidze. Chojniczanka nadrabia tym, że równie sporo strzela (podobnie, jak lider - 21), więc dobrze, że w defensywie głogowian ewentualnie można posiłkować się "przywróconym" Michałem Ilkowem-Gołąbem czy Michałem Michalcem, który pauzował ostatnio. Jest też jedyną niepokonaną na wyjeździe w lidze drużyną (choć tych meczów poza swoim terenem miała tylko trzy), a tu już zadanie dla ofensywy: Mikołaja Lebedyńskiego, wracającego z reprezentacji Adriana Benedyczaka, Miłosza Kozaka czy - w razie możliwości - Damiana Piotrowskiego. 
 
 
------------------------------- 
Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Tańsze bilety (5 / 8 / 15 / 17 / 30 zł) w dniu meczowym dostępne są jeszcze tylko do godz. 14.30 w kasach pływalni i do godz. 14.00 na www.kupbilet.pl oraz w punktach Empik i Kolporter zgodnie z wykazem tych punktów w serwisie kupbilet.pl. Bezpośrednio przed meczem w stadionowych kasach bilety będą w cenie 10 / 20 zł.   
-------------------------------   
Przypominamy o promocji na mini karnety na trzy najbliższe mecze Chrobrego. Jeszcze tylko dziś do godz. 14.30 można je nabyć w kasach pływalni, mając wtedy trzy mecze w cenie dwóch i dodatkowo 10-procentowy rabat na zakupy do Pomarańczowo-Czarnego Sklepu.   
-------------------------------  
Przed meczem i w jego trakcie najmłodszych fanów zapraszamy do Strefy Małego Kibica, którą poprowadzą Przedszkole Niepubliczne Poziomka Domek na Skraju i Jump Planet Głogów.  


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry wygra z Chojniczanką wynosi 2.60. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

    

 

O KLUBIE

Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Chojniczanka 1930 Chojnice
Rok powstania: 1930
Adres: Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice
Internet: www.mkschojniczanka.pl (oficj.)
Barwy: żółto-biało-czerwone
Sukcesy: 
- 3. miejsce w I lidze - 2017/18
- awans do 1/4 Pucharu Polski - 2015/16, 2017/18
Stadion: 
- Stadion Miejski Chojniczanka 1930
- pojemność - 3500 miejsc 
- oświetlenie - zainstalowane
- boisko - 100 m x 68 m   

Bramkarze: Radosław Janukiewicz (84), Andrzej Witan (90), Oskar Piernicki (00). 
Obrońcy: Mateusz Bartosiak (00), Krzysztof Korczyc (01), Seweryn Michalski (94), Jan Mudra (90), Przemysław Pietruszka (84), Jacek Podgórski (96), Kamil Sylwestrzak (88), Hubert Wołąkiewicz (85), Matic Zitko (90).
Pomocnicy: Toni Conejo (90), Michal Obrocnik (91), Oskar Paprzycki (98), Aghvan Papikyan (94), Miłosz Przybecki (91), Michał Sacharuk (00), Artur Szwoch (00), Wojciech Trochim (89), Bartłomiej Urbański (98), Krystian Wachowiak (01), Stanisław Wędzelewski (01), Paweł Zawistowski (84), Bartosz Wolski (97). 
Napastnicy: Emil Drozdowicz (86), Oskar Frygier (00), Mateusz Kuzimski (91), Tomasz Mikołajczak (87), Janusz Surdykowski (86), Marcin Rajch (99), Mateusz Żukowski (01). 
Trener: Josef Petrik.    

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#