POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: komfort przed najtrudniejszym

20.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po bramce zdobytej w drugiej połowie rezerwy Chrobrego Głogów pokonały na wyjeździe Górnika Złotoryja 1:0. Dziewiąta w sezonie wygrana utrzymuje zespół na drugim miejscu w 4 lidze i komfortowo przygotowuje go do dwóch najtrudniejszych pojedynków. 

Rozstrzygnięcie miało miejsce w 54 minucie. Jedyny w tym spotkaniu gol był samobójczy, choć poprzedzony strzałem Paulo Filipowicza.
- Górnik trochę nas zaskoczył. Do momentu straty stanął na swojej połowie i szukał długich piłek, okazji do kontr. Musieliśmy przez to się przebijać - komentował przebieg rywalizacji trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Myślę, że wygraliśmy zasłużenie, bo ta piłkarska jakość była po naszej stronie. Może zawiodła trochę skuteczność, ale nie ma co wybrzydzać, tym bardziej, że za nami fajny, twardy mecz na dobrym boisku. 

Po 11 kolejkach Chrobry jest drugi w tabeli i będąc wysoko w tabeli zbliżył się do najtrudniejszego okresu w rundzie. W najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z trzecim AKS-em Strzegom, a od razu później przyjmie u siebie lidera z Jędrzychowic.
- Jeszcze przed sezonem, nie wiedząc jakie będą wyniki, powiedziałem chłopakom, że jeśli będą grać na miarę swoich możliwości, to stać ich na dużo i będzie dobrze. Te słowa podtrzymuję. Na boisku może być różnie, ale nie mamy podstaw, bo kogoś się obawiać - dodał Jakub Wolny. 


GÓRNIK ZŁOTORYJA - CHROBRY II GŁOGÓW 0:1 (0:0)
0:1 (sam.) 54

CHROBRY II: Przybylski - Kosiński, Kubica, Kusy, Kulchawy, Diduszko, Pawlik, Turowski (60 Flis), Siudak, Filipowicz, Artigas. 
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    gornik zlotoryja    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#