POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Twoje zdanie ma znaczenie. Badanie opinii kibiców

21.10.2019 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów w sierpniu przystąpił do nowego projektu dla klubów Fortuna 1 Ligi, którego celem jest poznanie opinii kibiców na temat działalności klubów. Badanie przy współpracy z klubami prowadzi firma badawcza Sport Analytics.

W ostatnim czasie trwała praca nad przygotowaniem ankiet dostosowanych do poszczególnych klubów. Te są już gotowe i zagadnienia w nich zawarte dotyczą funkcjonowania Chrobrego na różnych płaszczyznach, frekwencji i rozgrywek. Chrobry zamierza przebadać w ten sposób ok. 1000 mieszkańców miasta oraz regionu, bo taka liczba zapewnia minimalny błąd statystyczny, i badanie rozpoczął w piątek. Cześć ankiet pojawi się na stadionie w celu przebadania jego bywalców (m.in. podczas najbliższych meczów z Zagłębiem Sosnowiec 23 października o godz. 18.00 i ze Stalą Mielec 27 października o godz. 12.45), część poza nim, by poznać zdanie od osób, które nigdy nie uczestniczyły w meczu Chrobrego bądź robią to nieregularnie. Ankietę można wypełnić też on-line, do czego zachęcamy. Zabrany w ten sposób głos każdej z osób jest bardzo cenny i może pozwolić wyciągnąć wnioski, które wskażą kierunek dalszych działań. 


Weź udział w badaniu wypełniając ankietę on-line


 

- Badanie oparte jest na standardach badawczych wykorzystywanych w klubach europejskich. Dotyczyć będzie w zasadzie wszystkich kwestii związanych z komfortem kibica na stadionach - mówi analityk Paweł Chmielowski. - Zresztą nie tylko, bo w badaniu również znajduje się część otwarta, do wypełnienia z dowolnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju klubu - tłumaczy Chmielowski.

- Samo narzędzie oparte jest o dobre praktyki z klubów zachodnioeuropejskich - mówi Chmielowski ze Sport Analytics. - Z założenia badanie powinno być cykliczne. Pierwszy pomiar pomoże klubom zwrócić uwagę na niektóre aspekty ich działalności. Kolejne zaś będą już oceniały pracę. Obserwując badania np. w Premier League zauważyliśmy, że cykliczność badań jest kluczem do sukcesu w rozwoju relacji z kibicami.  

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#