POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Benedyczak: o 8.30 zbiórka i od razu dalsza praca

24.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


- Przez ten jeden wieczór jest radość, ale już w czwartek zbiórka o 8.30 i czas na przygotowania do kolejnego meczu - po zwycięstwie z Zagłębiem Sosnowiec zachowywał umiar Adrian Benedyczak.

To kluczowa postać środowego meczu, bo był widoczny przy większości najważniejszych sytuacji. Strzelił na 1:0, po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Oliver Praznovsky, a po kolejnym czerwoną kartkę obejrzał Jakub Sinior. 
- Cały zespół zasługuje na pochwały, bo każdy od bramkarza do napastnika dał z siebie maks - mówi młody napastnik Chrobrego. - Pokazaliśmy tyle, ile mogliśmy, wygraliśmy i przede wszystkim jest zero z tyłu. Takie 3:0 dodaje pewności siebie. Myślę, że to każdego podbuduje na tyle, że nikt nie będzie miał na boisku kompleksów. Bez bojaźni, z większym ryzykiem, żeby wygrać. 

Adrian Benedyczak w Chrobrym nie jest od początku, więc nie doświadczył bardzo trudnego startu w lidze, ale uczestnicząc w codziennym życiu drużyny i tak widzi więcej. Pytamy go więc, czy to już ten czas, w którym zespół wychodzi z kryzysu.
- Tak naprawdę od samego początku obserwowałem Chrobrego wiedząc, że będę chciał tu przyjść na wypożyczenie - powiedział. - Zespół chciał grać piłką, innym ustawieniem, co po prostu się nie udało. Ustawienie zostało zmienione i można powiedzieć, że to zatrybiło. W trzech meczach zdobyliśmy siedem punktów nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Myślę, że zrobiliśmy wielką robotę na treningach i to przekłada się na mecze. Byliśmy drużyną, która traciła najwięcej goli, a teraz po raz trzeci z rzędu żadnego. W niedzielę kolejny ważny mecz i oby tak dalej. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#