POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest08.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: najtrudniejszy tydzień

26.10.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W najtrudniejszy dla siebie okres wkraczają czwartoligowe rezerwy Chrobrego Głogów. W tabeli utrzymują wysokie drugie miejsce, a teraz w ciągu tygodnia zagrają z drużynami z miejsc 3 oraz 1. Na początek wyjazd do Strzegomia. Spotkanie AKS-u z Chrobrym II rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00.

Po ostatniej kolejce trzy pierwszy drużyny, Apis Jędrzychowice, Chrobry II oraz AKS Strzegom, miały równą liczbę punktów - po 28. AKS wygrał z Orkanem Szczedrzykowice 5:0, jednak z powodu zbyt wielu zmian (dokonano siedem, a można maksymalnie sześć) ukarany został walkowerem i przez to sytuacja w tabeli uległa zmianie. Pierwsza dwójka pozostała z 28 punktami, prowadzona przez trenera Roberta Bubnowicza drużyna ze Strzegomia ma ich 25.

Nie znaczy to jednak, że zrobiło się mniej ciekawie. Emocje zapewnia terminarz, który ułożył się w ten sposób, że Chrobry zagra w ciągu tygodnia z najgroźniejszymi rywalami, a zaraz później to oni zmierzą się ze sobą. Poza tym w ubiegłym sezonie Chrobry do końca rywalizował z AKS-em o zwycięstwo w lidze. Jeszcze na kilka kolejek przed końcem głogowianie wygrali u siebie 4:0, ale finisz należał do przeciwnika i to on zagrał w barażu o awans do 3 ligi. 

Grający w zdecydowanej większości młodzieżą Chrobry w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Na jedenaście spotkań tylko w dwóch stracił punkty (remis i porażka), w pozostałych zdobywając komplet. Dwunasta i trzynasta kolejka to najtrudniejszy sprawdzian. Dodatkowo najbliższy rywal ma przewagę w doświadczeniu, bo jego skład tworzą m.in. znani z wyższych lig Marcin Morawski, Damian Jaroszewski czy Jan Rytko (wszyscy brali udział w pamiętnej rywalizacji pierwszego Chrobrego z Górnikiem Wałbrzych w trzecioligowym sezonie 2009/10). 
- Jeszcze przed sezonem, nie wiedząc jakie będą wyniki, powiedziałem chłopakom, że jeśli będą grać na miarę swoich możliwości, to stać ich na dużo i będzie dobrze. Te słowa podtrzymuję. Na boisku może być różnie, ale nie mamy podstaw, bo kogoś się obawiać - mówił trener Chrobrego II Jakub Wolny. 

Sobota, 26 października
14.00 AKS Strzegom - Chrobry II Głogów (4 Liga)
Strzegom

Tagi

aks strzegom    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#