POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pomoc dla Nadii i pani Kasi

16.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Otrzymujemy dużo próśb o rozpowszechnienie informacji związanych ze zbiórką pieniędzy na rzecz osób, którym choroba skomplikowała życie. Zawsze staramy się pomóc, chociaż w tak symboliczny sposób. Dziś bohaterkami są mała Nadia i pani Katarzyna. Poczytajcie o ich historii. 

Na pomoc oczekuje 6-letnia Nadia. Razem z dwójką sióstr przyszła na świat w 2013 roku. Niestety, jednej z nich nie dane było przeżyć porodu. Najbardziej pomocy potrzebuje obecnie właśnie Nadia, u której zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, w tym problemy ze wzrokiem i padaczka. Szansą na poprawę stanu zdrowia jest rehabilitacja, co - jak wiadomo - wiąże się z poniesieniem kosztów. Zachęcamy do odwiedzenia strony, poprzez którą można pomóc, lub wzięcia udziału w licytacji. Na licytacji pojawiła się m.in. oficjalna koszulka meczowa i fan-karty z autografami piłkarzy Chrobrego Głogów, o co zadbał jeden z sympatyków klubu - Rafał. 

Pani Kasia z Serbów samotnie wychowywała trójkę dzieci. Robiła to dzielnie dopóki nie straciła zdrowia. Miała ukrytą wadę serce, które dało o sobie znać. Niedotlenienie mózgu sprawiło, że przez kilka miesięcy była w śpiączce. Choć najgorsze już za nią, wciąż utrzymuje się niedowład. Ma porażenie czterokończynowe. Opieka jest potrzebna przez całą dobę i właśnie na rehabilitację mogącą dalej pomóc zbierane są pieniądze. 
 
 
 
 
Zestaw biorący udział w jednej z licytacji, o który zadbał Rafał 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#