Dzisiaj jest06.12.2019

ChG II: 10:1 Chrobrego!

17.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

To jeden z takich wyników, który przejdzie do historii, przynajmniej tej dotyczącej drugiej drużyny Chrobrego. Pomarańczowo-czarni rozgromili KS Legnickie Pole 10:1 i w efektownym stylu trzymają się na czele 4 ligi.

Już w 1 minucie ten worek z bramkami otworzył Dominik Piła. Po całej połowie głogowianie prowadzili 5:0, w zdecydowany sposób podkreślając swoją przewagę.

W drugiej części ciężko mogło być o pokłady motywacji, a jednak głogowianie byli w stanie dołożyć kolejnych pięć bramek. Na 6:0 strzelił Miłosz Jóźwiak w 56 minucie. Chwilę później goście musieli dokonać zmiany w bramce. Nie mając rezerwowego golkipera, między słupkami stanął zawodnik z pola, który skapitulował czterokrotnie. Rywale zdołali zdobyć tylko honorową bramkę, a Huberta Przybylskiego - przy wyniku 6:0 - w 69 minucie pokonał z rzutu karnego Marcin Wasilewski.

Ogółem w meczu zobaczyliśmy cztery rzuty karne, w tym trzy w wykonaniu Chrobrego z jego stuprocentową skutecznością w tym elemencie. Cztery bramki zdobył Dominik Piła, a trzy Miłosz Jóźwiak. Strzelali też kończący z kontuzją Paul Filipowicz, Bartosz Górski i Przemysław Siudak. To oczywiście najwyższe zwycięstwo rezerw w tym sezonie i w całej lidze. Drugi Chrobry prowadzi w tabeli i przed nim jeszcze jeden tegoroczny występ. W niedzielę 24 listopada o godz. 11.00 zespół trenera Jakuba Wolnego podejmie Kuźnię Jawor, rywalizując o tytuł mistrza jesieni.

CHROBRY II GŁOGÓW - KS LEGNICKIE POLE 10:1 (5:0)