POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 10:1 Chrobrego!

17.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


To jeden z takich wyników, który przejdzie do historii, przynajmniej tej dotyczącej drugiej drużyny Chrobrego. Pomarańczowo-czarni rozgromili KS Legnickie Pole 10:1 i w efektownym stylu trzymają się na czele 4 ligi.

Już w 1 minucie ten worek z bramkami otworzył Dominik Piła. Po całej połowie głogowianie prowadzili 5:0, w zdecydowany sposób podkreślając swoją przewagę. 

W drugiej części ciężko mogło być o pokłady motywacji, a jednak głogowianie byli w stanie dołożyć kolejnych pięć bramek. Na 6:0 strzelił Miłosz Jóźwiak w 56 minucie. Chwilę później goście musieli dokonać zmiany w bramce. Nie mając rezerwowego golkipera, między słupkami stanął zawodnik z pola, który skapitulował czterokrotnie. Rywale zdołali zdobyć tylko honorową bramkę, a Huberta Przybylskiego - przy wyniku 6:0 - w 69 minucie pokonał z rzutu karnego Marcin Wasilewski.

Ogółem w meczu zobaczyliśmy cztery rzuty karne, w tym trzy w wykonaniu Chrobrego z jego stuprocentową skutecznością w tym elemencie. Cztery bramki zdobył Dominik Piła, a trzy Miłosz Jóźwiak. Strzelali też kończący z kontuzją Paul Filipowicz, Bartosz Górski i Przemysław Siudak. To oczywiście najwyższe zwycięstwo rezerw w tym sezonie i w całej lidze. Drugi Chrobry prowadzi w tabeli i przed nim jeszcze jeden tegoroczny występ. W niedzielę 24 listopada o godz. 11.00 zespół trenera Jakuba Wolnego podejmie Kuźnię Jawor, rywalizując o tytuł mistrza jesieni. 


CHROBRY II GŁOGÓW - KS LEGNICKIE POLE 10:1 (5:0)
1:0 Piła 1
2:0 Piła 15
3:0 Filipowicz 18 (k)
4:0 Piła 26
5:0 Jóźwiak 29
6:0 Jóźwiak 56
6:1 Wasilewski M. 69 (k)
7:1 Górski 75
8:1 Jóźwiak 81
9:1 Piła 88 (k)
10:1 Siudak 90 (k)

CHROBRY II: 11: Przybylski - Pawlik J., Grzymisławski (59 Jandziak), Kulchawy, Diduszko, Siudak, Piła, Filipowicz (38 Górski), Jóźwiak, Czykieta, Kosiński (70 Moczurad).

KS: Woliński (63 Kukułka) - Sobczak, Wasilewski A., Kaśczyszyn, Kozłowski, Czuchnicki, Krzyżanowski, Lesiak, Wasilewski M., Mach (67 Nowak), Alwin. 


4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    ks legnickie pole    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#