POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

KOBIETY: remis mentalnym zwycięstwem

20.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


To naprawdę dobry sezon w wykonaniu kobiecego Chrobrego Głogów. Zespół trenera Artura Przybyła potwierdził to w ostatniej kolejce 3 ligi remisując z faworyzowaną Ślęzą Wrocław. - Sportowo lepiej prezentowała się Ślęza, ale myślę że mój zespół osiągając remis wygrał to spotkanie mentalnie - oceniał A. Przybył. 

Głogowianki w trzech ostatnich kolejkach tego roku celowały w komplet punktów. W pierwszej z nich się udało, w drugiej już nie, ale remis 1:1 z liderem zdecydowanie jest do przyjęcia. Tym bardziej, że to rywalki w pierwszej połowie objęły prowadzenie. Wyrównała w 55 minucie Wiktoria Czapluk. 

- Dziękuję mojemu zespołowi za walkę - mówił trener Artur Przybył. - Wiedzieliśmy przed meczem, że to zespół Ślęzy będzie chciał dominować na boisku, a my musimy grać bardzo skoncentrowani i szukać swoich szans w kontrataku oraz stałych fragmentach gry. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Ślęzy, co zostało udokumentowane bramką. W drugiej próbowaliśmy odważniej atakować i przyniosło to efekt w postaci wyrównującego gola. Sportowo lepiej prezentowała się Ślęza, ale myślę że mój zespół osiągając remis wygrał to spotkanie mentalnie, a wpływ na to miały cechy wolicjonalne niektórych zawodniczek. Chcieliśmy pokusić się o zwycięstwo, lecz szanujemy zdobyty punkt, który powinien dać nam jeszcze większego kopa do dalszej pracy. Martwi, że kolejna zawodniczka doznała urazu i mamy nadzieje, że szybko wróci do zdrowia.

Chrobry utrzymuje trzecie miejsce w tabeli i przed nim ostatni tegoroczny występ. W niedzielę wyjazdowe spotkanie z Zagłębiem Wałbrzych. 


Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 1:1 (0:1)
Bramki (Chrobry): Czapluk 55.
Chrobry: Surlas - Adamska, Gniewosz, Lewandowska, Suchecka, Leszczyńska (90 Olszewska), Rimke, Kudyba (55 Franas), Spychalska, Czapluk, Pietrzak (87 Niedośpiał).
 

3 liga kobiet - wyniki i tabela 

 

Tagi

Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#