POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

U-17: najważniejszy dwumecz

22.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W 2017 roku Chrobry po raz pierwszy awansował do Centralnej Ligi Juniorów. Później osiągał jeszcze CLJ w kategorii U-17, a w tym roku zadebiutował na poziomie CLJ U-15. Po kilku miesiącach stoi przed szansą pierwszej w historii obecności dwóch swoich zespołów w centralnej lidze. W sobotę o godz. 12.00 na pierwszej płycie stadionu pierwszy mecz barażowy o awans do CLJ U-17. 

Przed tygodniem pozostanie w CLJ U-15 zapewniła sobie grupa trenera Łukasza Stepokury. W tym momencie kolejna złożona z uczniów SMS Chrobry - od trenerów Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka - była już pewna zwycięstwa w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Takie zwycięstwo premiuje udziałem w barażu o awans do CLJ U-17. Pomarańczowo-czarni dobrnęli do tego dwunastoma wygranymi, dwoma remisami i zerem po stronie porażek. Najgroźniejszego rywala, FC Wrocław Academy, wyprzedzili o cztery punkty, najpierw z nim remisując, a w kulminacyjnym momencie rundzie pokonując go na jego własnym terenie. Najważniejsze jednak dopiero przed nimi. 

O udział w CLJ w rundzie wiosennej Chrobry będzie rywalizować z Odrą Opole, czyli zwycięzcą opolskiego odpowiednika ligi juniorów młodszych. Odra ma statystyki podobne do Chrobrego. Ostatni mecz wygrała 4:2, a na 11 ligowych gier tylko w jednej straciła punkty (remis), w pozostałych zwyciężając. Łącznie zdobyła... 102 bramki. 

Rywalizacja będzie toczyć się na zasadzie dwumeczu. Pierwszy w Głogowie - w sobotę o godz. 12.00 na stadionie głównym. Rewanż w czwartek o godz. 12.00 w Opolu.

Informujemy, że wejście dla kibiców na sobotni mecz będzie odbywać się boczną bramą od strony hali widowiskowo-sportowej. Zachęcamy do wsparcia młodzieży ChG!
 
Baraż o Centralną Ligę Juniorów U-17 - kolejka 1
Sobota, 23 listopada
12.00 Chrobry Głogów - Odra Opole
Głogów, stadion

Baraż o Centralną Ligę Juniorów U-17 - kolejka 2
Czwartek, 28 listopada
12.00 Odra Opole - Chrobry Głogów
Opole
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#