POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.07.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: remis na koniec

24.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


W ostatnim meczu tego roku rezerwy Chrobrego Głogów muszą zadowolić się punktem. Pomarańczowo-czarni zremisowali z Kuźnią Jawor 1:1. 

Kuźnia prezentuje ostatnio wysoką formę i potwierdziła to w Głogowie. Stawiała solidny opór, nie pozwalała zrobić za dużo na swojej połowie, a na tej drugiej potrafiła dojść do sytuacji. Pierwszą bramkę zdobył jednak Chrobry. W 40 minucie strzelił Przemysław Siudak.

O ile głogowianie lepiej kończyli pierwszą część, o tyle goście dobrze zaczęli drugą. W 50 minucie na 1:1 trafił Seweryn Suchecki. Chrobry w tej odsłonie miał swoje dobre szanse. Raz piłka odbiła się od słupka, innym razem została wybita sprzed linii, lecz 1:1 zdaje się oddawać przebieg spotkania. Dziś ciężko było o coś więcej.

Chrobremu nie udało się obronić pozycji lidera i jesień skończy na trzeciej pozycji (mający dwa punkty mniej Apis Jędrzychowice swój mecz zagra dopiero w marcu 2020 roku). Różnice w czołówce są jednak niewielkie, strata do lidera to tylko punkt, więc wiosna już teraz zapowiada się bardzo ciekawie. 


CHROBRY II GŁOGÓW - KUŹNIA JAWOR 1:1 (1:0)
1:0 Siudak 40
1:1 Suchecki 50

CHROBRY: Przybylski - Pawlik J., Kulchawy, Jandziak (64 Sawicki), Grzymisławski, Siudak, Flis, Górski (57 Kobiela), Boksiński, Czykieta, Kosiński.

KUŹNIA: Nkwamu - Gwiździał (76 Duda D.), Borek (80 Duda Ł.), Pastuła, Janoś, Karbowiak (68 Olanin), Piec, Suchecki (59 Czaja), Kruczek, Wiśniewski, Bagiński. 
 

4 LIGA - WYNIKI I TABELA 

 

Tagi

chrobry2    kuznia jawor    rezerwy   

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#