Dzisiaj jest15.12.2019

ChG II: remis na koniec

24.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne

W ostatnim meczu tego roku rezerwy Chrobrego Głogów muszą zadowolić się punktem. Pomarańczowo-czarni zremisowali z Kuźnią Jawor 1:1.

Kuźnia prezentuje ostatnio wysoką formę i potwierdziła to w Głogowie. Stawiała solidny opór, nie pozwalała zrobić za dużo na swojej połowie, a na tej drugiej potrafiła dojść do sytuacji. Pierwszą bramkę zdobył jednak Chrobry. W 40 minucie strzelił Przemysław Siudak.

O ile głogowianie lepiej kończyli pierwszą część, o tyle goście dobrze zaczęli drugą. W 50 minucie na 1:1 trafił Seweryn Suchecki. Chrobry w tej odsłonie miał swoje dobre szanse. Raz piłka odbiła się od słupka, innym razem została wybita sprzed linii, lecz 1:1 zdaje się oddawać przebieg spotkania. Dziś ciężko było o coś więcej.

Chrobremu nie udało się obronić pozycji lidera i jesień skończy na trzeciej pozycji (mający dwa punkty mniej Apis Jędrzychowice swój mecz zagra dopiero w marcu 2020 roku). Różnice w czołówce są jednak niewielkie, strata do lidera to tylko punkt, więc wiosna już teraz zapowiada się bardzo ciekawie.

CHROBRY II GŁOGÓW - KUŹNIA JAWOR 1:1 (1:0)