POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

U-17: to dopiero pierwsza połowa

24.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Młodzi piłkarze Chrobrego Głogów muszą podnieść głowy do góry, zacisnąć zęby i walczyć do końca. W pierwszym barażowym meczu o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 przegrali z Odrą Opole 1:3, więc przed czwartkowym rewanżem są w trudnej sytuacji. - To nie był nasz dzień, ale wiem na co stać ten zespół i wiem, że to dopiero pierwsza połowa dwumeczu - powiedział trener Chrobrego Sebastian Górski.

Ten Chrobry miał bardzo dobry dla siebie rok, bo do momentu barażu nie przegrał ani jednego spotkania o stawkę. W czerwcu wygrał II Wojewódzką Ligę Juniorów Młodszych, a teraz w listopadzie I WJM. Taka seria kiedyś musiała mieć swój koniec i nieszczęśliwie dla tego zespołu miała koniec w jednym z najważniejszych momentów.

Już po pierwszej połowie Odra prowadziła 3:0. Stratę zniwelował w drugiej połowie Gracjan Antkowiak i tym dodał trochę więcej nadziei. Rewanż w czwartek o godz. 12.00 w Opolu i pomarańczowo-czarni musieliby wtedy dokonać czegoś na miarę niedawnego pojedynku z WKS-em Śląsk Wrocław, kiedy to przegrywali 3:4, by w samej końcówce cieszyć się z bramki na 5:4. 

- Zagraliśmy słaby mecz. Zdecydowanie poniżej poziomu, do którego przyzwyczailiśmy - mówił trener Chrobrego Sebastian Górski. - Od początku spotkania nie mogliśmy złapać swojego rytmu gry. Złożyło się na to wiele czynników. To nie był nasz dzień, ale wiem na co stać ten zespół i wiem, że to dopiero pierwsza połowa dwumeczu. Do Opola jedziemy zagrać dobre spotkanie i odrobić straty. W tym sezonie wychodziliśmy już z podobnych sytuacji. Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnią na co ich stać.

Chrobry U-17 Głogów - Odra Opole 1:3 (0:3)
0:1 Michał Surzyn 17
0:2 Michał Jadeszko 25
0:3 Dominik Krajewski 40
1:3 Gracjan Antkowiak 58

Chrobry: Szafer - Antkowiak, Antosik (50 Podchul), Bartecki (64 Malczuk), Burda (67 Zygmunt), Dopierała, Fryzowicz, Iwanowicz, Marciniak (47 Krawiec), Matysiak (69 Kiernicki), Skałecki (83 Pruski).

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#