POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.01.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Derby z dedykacją dla Franka

30.11.2019 Autor: AM Źródło: własne


Kontynuujemy wspólną akcję charytatywną z kibicami z os. Piastów. Pod hasłem #BramkadlaFranka w przerwie derbowego meczu z Miedzią Legnica odbędzie się zbiórka do puszek oraz licytacja pamiątek klubowych podarowanych przez osoby związane z klubem. 

Przedmiotem licytacji będzie kibicowski zestaw: koszulka, spodenki, czapka, stary szalik, vlepki, smycz (cena wywoławcza 100 zł), piłka z podpisami Oldbojów Chrobrego Głogów (cena wywoławcza 150 zł) oraz drewniany, ręcznie wykonany przez jednego z kibiców herb klubu (cena wywoławcza 200 zł).

Za każdą kwotę wrzuconą do puszki otrzymacie pocztówkę z limitowanej edycji wspieranej przez nasz klub, na której widnieje kultowy swego czasu Neptun nad Odrą, a pierwsze 4 osoby, które wezmą udział w każdej licytacji otrzymają vouchery z zaproszeniem do klubu fitness KIKO+ lub na obiad do Charlie Food&Friends w Galerii Glogovia.

Wierzymy w Waszą hojność i chęć wsparcia osób w potrzebie, a taką bez wątpienia jest mały Franciszek Zabłotny. U Franka po urodzeniu zdiagnozowano chorobę genetyczną Osteogenesis Imperfekta - wrodzoną łamliwość kości. Ma również wrodzoną niewydolność oddechową dlatego na co dzień musi być podłączony do respiratora, który pomaga mu oddychać. Zbierane są pieniądze na jego rehabilitację, która mogłaby mu pomóc w dalszym, bardziej samodzielnym życiu. 

We wrześniu podczas internetowej akcji #BramkadlaFranka i charytatywnego turnieju dzikich drużyn dzięki wspólnemu zaangażowaniu kibiców, klubu i sąsiadów z ul. Jagiellońskiej i całego Piastowa udało się zebrać prawie 20 tys. zł.

Cały czas można wpłacać pieniądze na konto Franka:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 
Tytułem: 33734 Zabłotny Franciszek darowizna na pomoc i ochronę życia i zdrowia

Rodzice Franka zbierają również nakrętki w zaprzyjaźnionych punktach w mieście (m.in. Źródło Zdrowia na Starym Mieście), również Wy możecie taki punkt stworzyć.
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#