POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przygotowania od 13 stycznia

03.12.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Piłkarze Chrobrym Głogów w poniedziałek mieli ostatnie wspólne spotkanie. Teraz kilka tygodni przerwy i powrót do treningów zaplanowany na poniedziałek 13 stycznia.
 
- Runda była długa i odbiła się na zawodnikach. Teraz jest czas na odnowę i regenerację zawodników po urazach - mówił trener Ivan Djurdjević, mając na myśli kontuzje Benedyczaka, Michalca, Piotrowskiego, Mandrysza, Stolca czy Makuchowskiego. Wszyscy lub przynajmniej w większości w spokoju mogą wracać do zdrowia, by w pełni sił zacząć od stycznia.  

Na dzień rozpoczynający siodmiotygodniowy okres przygotowawczy zaplanowano spotkanie w sali konferencyjnej i popołudniowe zajęcia w hali. Dalszą część pomarańczowo-czarni spędzą na własnych boiskach, siłowni i w będącym sponsorem klubu Centrum Sportowym KIKO+. 

W planach jest rozegranie sześciu meczów sparingowych. Pierwszy odbędzie się 25 stycznia. Szczegółowy plan gier kontrolnych zostanie podany do wiadomości w najbliższych dniach. 

Inauguracja rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze nastąpi w sobotę 29 lutego. Już na starcie Chrobrego czeka mecz o sześć punktów - wyjazdowy z będącą tuż przed głogowską drużyną Puszczą Niepołomice. 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#