POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Nie każdy Mikołaj ma brodę (ChrobryTV)

06.12.2019 Autor: AM / ŁJ Źródło: własneZ okazji „Mikołajek” odwiedziliśmy najmniejszych piłkarzy z uruchomionego w tym roku Piłkarskiego Przedszkola Akademii Piłki Nożnej. Klubowa maskotka, specjalnie na tę okazję wystrojona, wręczyła maluchom paczki od Sponsora klubu PSS Społem. 

Niespodzianka zakończyła trwające blisko godzinę zajęcia treningowe. Prowadzi je trener Piotr Szymański. Pierwsze odbyły się we wrześniu, więc za najmłodszą i zupełnie nową grupą kilka miesięcy przygody z piłką nożną w Chrobrym.
- To dzieci w wieku czterech lat - mówi Piotr Szymański. - Ćwiczenia tutaj polegają na zabawie, przy okazji której ćwiczymy koordynację. Skakaliśmy przez ławkę na materac, przez hula hopy, bawiliśmy się w smerfy, gargemala, św. Mikołaja. To cała masa zabaw z piłką i bez niej, bo nastawiamy się na rozwój ogólny tych dzieci.

Nowy projekt APN został uruchomiony przy współpracy z Przedszkolem Niepublicznym Poziomka Domek na Skraju. Zajęcia praktyczne odbywają się obecnie w salce mieszczącej się w hali widowiskowo-sportowej, te teoretyczne mogą w zaprzyjaźnionym przedszkolu. 
- To widać między innymi o frekwencji, że dzieci bardzo polubiły te zajęcia. Nie ma ich tylko wtedy, kiedy chorują - dodaje trener Szymański. - Rodzice mówią, że w domu dopytują, kiedy znów pójdą na trening, kiedy zobaczą trenera, a tym bardziej po takich zajęciach, jak dziś, frekwencja będzie stuprocentowa. Założenia są takie, aby grupa nie była liczna, ale zapisać się do niej można się cały czas. Jeśli zgłosi się więcej dzieci, to wtedy może powstać kolejna. 
 
 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#