POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry II na charytatywnym turnieju

07.12.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drugi zespół Chrobrego Głogów po udanej dla siebie rundzie z trzecim miejscem w 4 lidze w niedzielę weźmie udział w charytatywnym halowym turnieju "Dla Szymka" w Gubinie. 

Organizatorem turnieju jest miejscowy klub Carina. Jego młody zawodnik, 19-letni Szymon Witczak, podczas czwartoligowego spotkania doznał poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego z uszkodzeniem łękotki. W takim momencie albo przerywa się grę w piłkę, albo decyduje na operację. Koszt zabiegu wynosi jednak kilkanaście tysięcy złotych i nie każdy klub oraz samego zawodnika na niego stać. Stąd organizacja turnieju, podczas którego przeprowadzona zostanie licytacja. Na niej - wśród wielu innych rzeczy (choćby koszulki Krzysztofa Piątka z AC Milan) - pojawi się meczówka Chrobrego z symbolicznym w tym przypadku autografem również będącego po operacji Mateusza Machaja. 

Sam turniej rozpocznie się o godz. 14.00. Poza dwoma zespołami gospodarzy i Chrobrym, udział w nim wezmą Lechia Zielona Góra, TS Masterchem Przylep, Tęcza Krosno Odrzańskie, Relaks Grabice i Budowlani Lubsko. Barwy Cariny reprezentuje obecnie bardzo ceniony w Głogowie wieloletni piłkarz Chrobrego Mateusz Hałambiec. W meczu, w którym młody Szymon Witczak z powodu kontuzji opuścił boisko, zdobył jedną z bramek. 

Tagi

carina gubin    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#