POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest07.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

To był ich rok, a na tym nie koniec

04.01.2020 Autor: ŁJ Źródło: własneTo się nazywa żyć tym, co się robi. Za juniorami młodszymi Chrobrego Głogów bardzo dobry rok, w którym dwa razy wygrali ligę na poziomie wojewódzkim. Te 12 miesięcy podsumowali w specjalnym materiale filmowym.

Juniorzy, uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, przez pierwsze pół roku występowali w kategorii U-16, przez kolejne w U-17. W czerwcu cieszyli się ze zwycięstwa w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Ostatni mecz wygrali 9:0 i tym przypieczętowali rundę, w której nie oddali ani jednego punktu. Jesienią zespół trenerów Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka tę serię kontynuował, choć poprzeczka była ustawiona wyżej ze względu na rywalizację w I WLJM. Pomarańczowo-czarni zaliczyli świetny finisz. WKS Śląsk Wrocław pokonali 5:4 po golu w końcówce, a najgroźniejszego przeciwnika - FC Wrocław Academy 1:0. Dzięki temu wygrali ligę i mogli przystąpić do dwumeczu barażowego o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Dopiero w tym momencie ponieśli straty, bo lepsza okazała się Odra Opole.

Teraz drużyna ten okres podsumowała. Jej uczniowie przynajmniej na czas nauki w SMS Chrobry pozostają w klubie, więc przed nimi kolejne wyzwania. 

Tagi

chrobry u-17   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#