POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: dwudziestu w sparingu z Sokołem

25.01.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


W pierwszym meczu sparingowym drugi zespół Chrobrego Głogów przegrał z wiceliderem 4 ligi wschodniej Sokołem Wielka Lipa 1:2. Bramkę dla pomarańczowo-czarnych zdobył w drugiej połowie Przemysław Siudak. 

W Chrobrym zagrało łącznie 20 zawodników. Niektórzy z nich zrobili to po raz pierwszy, będąc w ten sposób przymierzanymi do przejścia z juniorskiego na poziom seniorski.  
- Przeciwnik okazał się bardzo mocny, dobrze zorganizowany i fajnie, że przeciwko takim gramy - mówił o sobotnim meczu trener Jakub Wolny. - Staramy się przyjrzeć jak największej liczbie zawodników i kilku daje sygnał, że warto na nich stawiać. Wszyscy podczas treningów pracują bardzo dobrze, ale najbardziej wartościowy jest mecz, zwłaszcza z mocniejszym rywalem, jak dziś. Oczywiście nie znaczy to, że skoro teraz jedni dają pozytywny sygnał, to inni nie zrobią tego w kolejnym występie. 

- W składzie pojawia się coraz więcej młodych chłopaków, co jest następstwem ich obserwacji w poszczególnych zespołach klubu - dodaje trener rezerw Chrobrego. - Dziś zagrało między innymi dwóch z rocznika 2003 i myślę, że szansę będą dostawać kolejni. Do tego powinno to zmierzać. Mam nadzieję, że ci chłopcy coraz lepiej będą wyglądać w piłce seniorskiej z pożytkiem nie tylko dla drużyny, ale też dla całego klubu. 

W kolejnym meczu Chrobry II zagra u siebie z Arką Nowa óol. Odbędzie się w sobotę 1 lutego o godz. 11.00. 

Chrobry II Głogów - Sokół Wielka Lipa 1:2 (0:2)
Bramki (Chrobry II): Siudak.
Chrobry II: Bołdyn - Mul, Czykieta, Pawlik J., Kobiela, Jandziak, Galas, Flis, testowany, Górski, Walner. Po przerwie: Iwanowicz, Szymczak M., Kusy, Grzymisławski, Boksiński, Siudak, testowany, Szafer, Sawicki. 

Tagi

chrobry2    rezerwy    sokol wielka lipa   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#