POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Przedsprzedaż karnetów. Doładuj kartę taniej!

30.01.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów na rundę wiosenną. W pierwszej kolejności zapraszamy kibiców posiadających karnety w rundzie jesiennej, którzy w terminie do 16 lutego mogą je taniej doładować. Ceny karnetów zaczynają się od 20 zł (ulgowe), 60 zł (normalne) i 69 zł (rodzinne). 
 
 

Okres trwającej do 16 lutego włącznie przedsprzedaży dedykowany jest kibicom posiadającym kartę w rundzie jesiennej i chcącym zachować przypisane do niej miejsce na stadionie. W tym czasie trzymamy rezerwacje dla tych fanów, by mogli oni przyjść do punktu sprzedaży z posiadaną kartą i ją doładować o kolejne mecze. Wiąże się to z oszczędnością w wysokości 10 zł w przypadku każdego karnetu, a trzymanie przez klub rezerwacji powoduje, że kibice są tego bonusu pewni. 

W poniedziałek 17 lutego znosimy rezerwacje. Wtedy uruchomimy sprzedaż otwartą dla kibiców bez karnetu "jesień 2019" lub dla kibiców, którzy chcieliby dokonać zmiany miejsca na stadionie. W tym okresie tańsze doładowanie posiadanej karty również jest możliwe, jednak tylko pod warunkiem, że konkretna lokalizacja na trybunach pozostała wolne. 

Dystrybucja karnetów na rundę wiosenną jest prowadzona w kasach pływalni Chrobry codziennie w godz. 6.15-21.00. 

W rundzie wiosennej na stadionie przy Wita Stwosza odbędzie się 5 meczów. Pierwszy z nich w sobotę 7 marca z GKS-em Tychy. Kompletny terminarz spotkań Fortuna 1 Ligi w Głogowie dostępny jest tutaj
 
 
 
* doładowanie posiadanego karnetu przy zachowaniu miejsca (do 16 lutego); oferta ważna także po 16 lutym tylko w przypadku wolnego miejsca przypisanego do karnetu  
 

 


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#