POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest21.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Damian Sędziak wraca do siebie

30.01.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Po półrocznej przerwie Damian Sędziak powraca do klubu, którego barwy reprezentował przez siedem lat. Były piłkarz Chrobrego Głogów pozostanie przy zespole, w którym powierzono mu funkcję kierownika.

Damian Sędziak jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy Chrobrego ostatnich lat. Zaczął w 2012 roku, a skończył w 2019. W tym okresie awansował z Chrobrym do pierwszej ligi, w zespole rozgrywając 142 spotkania i strzelając 19 bramek. Z pewnością byłoby tego więcej, gdyby nie poważne urazy na przestrzeni ostatnich dwóch lat. W związku z tym już poprzedni sezon zakończył na 10 występach. Po jego zakończeniu przeniósł się do trzecioligowego Mieszka Gniezno. Teraz jednak wraca do klubu, w którym spędził tak długi okres i do miasta, w którym ma rodzinę i swoje miejsce. 

- To, że je chcę i że to może być ciekawa przygoda - wiedziałem. Teraz pozostaje mi uczyć się tego, co przez lata pan Stasiu robił bardzo dobrze. Chcę mu dorównać, żeby cały klub, zawodnicy i trenerzy byli ze mnie zadowoleni - powiedział Damian Sędziak, z którym rozmowa jeszcze dziś na chrobry-glogow.pl.

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#