POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: 4:0 z Arką Nowa Sól

01.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały dziś występującą w klasie okręgowej Arkę Nowa Sól 4:0. W drugiej grze kontrolnej pomarańczowo-czarnych bramki zdobywali Konrad Flis (dwukrotnie), Przemysław Siudak i Wiktor Kobiela.

- Był to dość jednostronny mecz z na pewno innym rywalem, niż przed tygodniem - mówił trener Chrobrego II Jakub Wolny. - Przeciwnik był mniej agresywny, nie grał wysoko, ale mimo wszystko był zorganizowany, trzymając się blisko siebie. My tym razem musieliśmy wykorzystać atak pozycyjny, szybką grę, utrzymywanie się przy piłce i cierpliwość. To dało bramki. Mogło być ich więcej, ale nie ma co narzekać na skuteczność. W tym tygodniu mocno pracowaliśmy przy wysokim pressingu, a za nami bardzo mocno wybiegany na dużej intensywności mecz. To najważniejsze. Jedno spotkanie jest takie, drugie inne, zależy od rywala, lecz każde dostarcza jakieś sygnały. 

Przed tygodniem Chrobry II przegrał z czwartoligowym Sokołem Wielka Lipa 1:2. Teraz ma kilka treningowych dni, by w niedzielę o godz. 11.00 zmierzyć się z czeskim trzecioligowcem FK Prepere. Części przyjeżdżają do Polski na dwa sparingi. Dzień wcześniej zagrają z Górnikiem Polkowice. Dla drugiego Chrobrego będzie to bardzo wartościowy sprawdzian.  
- Po naszym meczu, swój rozegrał Chrobry U-19 i wygrał z występującą w naszej lidze Spartą Grębocice 6:3. Kilku chłopaków fajnie się pokazało, więc pewnie dokonamy przesunięć do składu - dodaje Jakub Wolny. - Dobrze, że tak się dzieje. Nie ma kontuzji, dodatkowo do zdrowia wracają Filipowicz, Staszkowian i Galas. Wszystko idzie więc zgodnie z planem, ale jak będzie dalej, dopiero zobaczymy. 

Chrobry II Głogów - Arka Nowa Sól 4:0 (2:0)
Bramki (Chrobry II): Flis x2, Siudak, Kobiela.
Chrobry II: Szafer - Czykieta, Iwanowicz, Kusy, Kobiela, Grzymisławski, Turowski, Siudak, Flis, Boksiński, Jóźwiak. Po przerwie zagrali: Szymczak K., Szymczak M., Mól, Jandziak, Pawlik J., Kłakulak. 

Tagi

arka nowa sol    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#