POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Kolejny solidny test. Z Miedzią pewniej niż jesienią

07.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Za Chrobrym kolejny solidny sparing. Po zwycięstwie z GKS-em Katowice pomarańczowo-czarni tym razem zremisowali 1:1 z Miedzią Legnica, z którą w lidze w rundzie jesiennej dwukrotnie przegrali. 

Chrobry bardzo dobrą miał zwłaszcza pierwszą połowę i szkoda, że nie udało mu się wykorzystać żadnej z wypracowanych okazji. Dwukrotnie przed taką stawał Przemysław Stolc. Po dośrodkowaniu Roberta Mandrysza głową posłał piłkę ponad bramką, później spróbował sam zza pola karnego, lecz golkiper legniczan stał na posterunku. Po wrzutkach Szymona Drewniaka z kornerów blisko szczęścia był natomiast Mikołaj Lebedyński. Za pierwszym razem trafił w bramkarza, za drugim futbolówka przeszła tuż obok słupka. 

Miedź po trudniejszym dla siebie początku po czasie zaczęła być aktywniejsza. Najpierw przewagę miał Chrobry, dopiero potem gra się wyrównała i wtedy rywale zagrozili głogowskiej bramce. Josip Soljic próbując z dalszej odległości skierował piłkę na spojenie słupka z poprzeczką. Do innych spięć w głogowskiej szesnastce nie dochodziło. 

Na bramki poczekaliśmy do drugiej połowy. Podobnie, jak kilka dni wcześniej w Wałbrzychu, znów to Chrobry bardzo dobrze wszedł w tę część. Bramkową akcję z 52 minuty wykańczali wprowadzeni w przerwie Marcel Ziemann z Adrianem Benedyczakiem. Ten drugi dał Chrobremu prowadzenie. Miedź zdołała jednak doprowadzić do wyrównania. W 72 minucie Michała Szromnika pokonał z bliska zamykający wrzutkę Valerijs Sabala. Całe spotkanie skończyło się na tych dwóch bramkach. 

Kolejny sparing Chrobrego w środę o godz. 17.00 z Górnikiem Polkowice. Po raz drugi zostanie rozegrany w Głogowie i być może w pełniejszym składzie. Na tym etapie trenerzy jeszcze nie mogą skorzystać ze wszystkich swoich piłkarzy. Dziś nie wystąpili leczący urazy Michał Ilków-Gołąb oraz Mateusz Abramowicz oraz stopniowo wprowadzany do zespołu Maksymilian Banaszewski. Z boku trenowali Michał Pawlik, Mateusz Kulchawy i Adam Antochów. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#