POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pokazują, że chcą coś osiągnąć

08.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały Odrę Bytom Odrzański 13:1 w swoim trzecim meczu sparingowym. Meczem towarzyskim z Odrą głogowianie ratowali ten weekend, bo wypadł im główny przeciwnik. - Trzeba podziękować Odrze, że przyjechała do Głogowa. Ciężko jest znaleźć sparingpartnera w momencie, kiedy na ostatnią chwilę wypada inny. Jesteśmy wdzięczni, że z Odrą się udało, tym bardziej, że mniejszemu klubowi zwykle ciężej się zebrać, zwłaszcza na tak specyficzną godzinę, bo zaczęliśmy grać o dziewiątej - powiedział trener Chrobrego II Jakub Wolny, który podsumował też pierwsze tygodnie przygotowań. - Zawodnicy w większości pokazali, że chcą coś osiągnąć. 

- Wynik dużo mówi - komentował przebieg spotkania J. Wolny. - W tym meczu nastawiliśmy się na rozwiązania w ofensywie, szybką grę piłką. Nie jestem jednak do końca zadowolony. Różnie to wychodziło. Rozumiem, że ciężko się zmobilizować, bo mieliśmy grać z trzecią ligą czeską, a ostatecznie rywalizowaliśmy z zespołem z klasy okręgowej. Wszyscy muszą jednak pamiętać, że sparingi służą temu, aby stworzyć skład na ligę. Do wszystkich trzeba podchodzić na sto procent, skoncentrowanym i zaangażowanym. Jeśli ktoś odpuszcza, daje sygnał, że albo dla niego za wcześnie albo ogółem nie podchodzi do pracy profesjonalnie, z zaangażowaniem. Wynik jest jaki jest, mniejsza o niego. Kilka rzeczy fajnie zrealizowano, były krótkie momenty słabszej gry, a za nami wybiegana jednostka. 

W kolejnym tygodniu pomarańczowo-czarnych czeka sparing z Polonią Leszno (sobota, godz. 10.30). Część drużyny wyjedzie też na obóz. Nad morze jadą wszystkie ligowe zespoły będące w strukturach Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry i tam spędzą etap przygotowań. 
- Na obóz w drugiej części ferii wyjedzie połowa naszej kadry - mówi o dalszych planach Chrobrego II trener Wolny. - W drugim tygodniu zostaniemy w dwunastu, trzynastu i w tylu popracujemy. Być może trener Djurdjević będzie kogoś potrzebować na sparingi, bo jednego dnia pierwsza drużyna rozegra dwa spotkania. Po powrocie z obozu zdecydujemy, kto z zawodników docelowo będzie w rezerwach, a kto w juniorach starszych. Nie będzie to jednak wiążące. Obserwujemy wszystko, sam doglądam spotkania U-19, więc w trakcie będą możliwe przesunięcia w obie strony. Najważniejsze, że te pierwsze tygodnie udało się dobrze przepracować. Razem z trenerami Kwaśnikiem i Rząsą jesteśmy zadowoleni. Zawodnicy w większości pokazali, że chcą coś osiągnąć. Jasne, możliwości jednych są większe, innych mniejsze, ale można nadrabiać pracą i to niektórzy udowodnili. 

 
Chrobry II Głogów - Odra Bytom Odrzański 13:1

Bramki (Chrobry II): Walner x4, Boksiński x2, Górski, Flis, Moczurad, Siudak, Galas, Grzymisławski, samobójcza.  

Chrobry II: Boldyn - Kobiela, Mól, Iwanowicz, Pawlik J., Grzymisławski, Turowski, Flis, Boksiński, Siudak, Jóźwiak. Po przerwie zagrali: Szafer, Kusy, Czykieta, Galas, Moczurad, Walner, Górski. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#