POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ich i nasze barwy szczęścia. Wyjątkowi goście Prezentacji

14.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Gośćmi specjalnymi XIV edycji Prezentacji Chrobrego Głogów będą głogowski aktor Sebastian Stankiewicz i jego filmowa partnerka Hanna Klepacka. Duet znany jest z serialu "Barwy szczęścia", dlatego całe wydarzenie odbywa się pod tym samym hasłem, które już kilka lat temu było wykorzystane przez kibiców do meczowej oprawy. 
 

Prezentacja od samego początku pokazuje całego Chrobrego. W jednym miejscu gromadzą się wszyscy obecni zawodnicy, ich rodzice, kibice, trenerzy i pracownicy. Ale też osoby w przeszłości formalnie związane z klubem, jak oldboje. Kilka edycji temu zapoczątkowano jeszcze inny kierunek. Chrobry prezentuje trenujące w klubie przed laty postaci, których życiowe losy potoczyły się inaczej. Nie wszyscy poszli w zawodowe uprawianie piłki nożnej, ale z powodzeniem odnaleźli się w innych branżach, pozostając sympatykami klubu. Dlatego w 2018 roku swoje utwory zaprezentował Tomasz Olczak znany jako raper TMK aka Piekielny.

Tym razem gościmy Sebastiana Stankiewicza. On też trenował w grupach młodzieżowych Chrobrego, ucząc się w szkole, która dziś jest siedzibą Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry. W piłce jednak nie wszystkim wychodzi. Ważne, by mieć dalszy pomysł na siebie. On miał, dlatego ukończył Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu oraz Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie, zostając aktorem i kabareciarzem. Miał swoje role w popularnych serialach "Świat według Kiepskich", "Ojciec Mateusz" czy "Rodzinka.pl", a prestiżowym dla niego zwieńczeniem była nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za film "Pan T." w reżyserii Marcina Krzyształowicza
- Moje korzenie są związane z Głogowem, z dorastaniem w tym mieście. Z moim dziadkiem chodziłem na mecze Chrobrego i na motocross. A z przyjaciółmi na spotkania jazzowe. To było coś! - mówił cytowany przez Tygodnik Głogowski. 

Na planie serialu "Diagnoza" nagrywał zapowiedź meczu Chrobrego z Górnikiem Zabrze w 2017 roku. Teraz razem z Hanną Klepacką przyjeżdżają do Głogowa przede wszystkim jako jedne z twarzy "Barw szczęścia", bo jest taki jeden dzień roku, w którym barwami szczęścia w Głogowie są pomarańczowe i czarne. W tym roku tym dniem jest niedziela 23 lutego. Zapraszamy na XIV Prezentację Chrobrego Głogów, w której programie jest m.in. występ filmowego duetu. 
 
 
fot. Facebook Sebastian Stankiewicz 
 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#