POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.08.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Djurdjević: sygnał dla drużyny

15.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Trener Chrobrego Głogów Ivan Djurdjević podsumował spotkanie sparingowe z Błękitnymi Stargard.

- Nie wyglądało to tak, jakbyśmy chcieli. Być może to kumulacja pracy, która jest za nami i zostawiła swój ślad. Musimy jednak wymagać od siebie więcej. Więcej zaangażowania. Uczulamy, że w momencie rywalizacji z zespołem niższej ligi, rywal jest zawsze zaangażowany i nie ma presji. To my jako zespół musimy udowodnić, że jesteśmy tę ligę wyżej pod każdym względem. Dziś jednak wyglądaliśmy bardzo słabo. To też dobry moment dla drużyny, aby na dwa tygodnie przed ligą się obudzić. To znak ostrzegawczy, że przechodząc teraz na naturalną murawę trzeba wziąć się bardziej do gry. To, nad czym pracowaliśmy, a w innych sparingach wyglądało dobrze, musi być stosowane w lidze. Przede wszystkim zaangażowanie, praca, współpraca i zespołowość, czego tym razem zabrakło. Wynik w takich spotkaniach jest z boku, bo jest duża rotacja zawodników. Banaszewski zagrał po raz pierwszy od kilku miesięcy, dodatkowo jedni mają więcej minut w nogach, inni mniej. Jest dużo takich czynników, ale zaangażowanie jest podstawą.  

W przyszłą sobotę, na tydzień przed ligą, dwie ostatnie gry kontrolne. Trener Djurdjević poinformował o planach na ten dwumecz. 
- Będziemy szukać optymalnego ustawienia, bo jako sztab mamy swoje obserwacje. Podzielimy zespół na dwie grupy. Będziemy szukać na ten moment podstawowego składu, ale wiadomo, że przed samą ligą on może się zmienić, właśnie na podstawie tych sparingów. Już nie ma eksperymentów, bo to, co chcieliśmy, zrobiliśmy. 

Tagi

Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#