POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.04.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Zbiórka dla zwierzaków podczas Prezentacji

19.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Klubowa prezentacja każdorazowo spełnia cel charytatywny. W tym roku podczas XIV edycji wydarzenia poprzez rzut do puszki będzie można wesprzeć Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus, które opiekuje się pozostawionymi zwierzakami, dla których jest to szczególnie trudny okres. Udział w prezentacji jest bezpłatny, bo zamiast biletów proponujemy pomóc innym. Niech pomarańczowo-czarne barwy znów przyniosą komuś szczęście. 

AMICUS posiada swój azyl przy ul. Portowej w Głogowie. To miejsce, w którym skrzywdzone, błąkające się psy mają zapewnioną stałą opiekę bytową oraz weterynaryjną. Stowarzyszenie systematycznie zbiera pieniądze na swoją działalność, m.in. poprzez akcję "1 procent podatku" czy symboliczny rzut do puszki, więc to właśnie ludzie w dużej mierze pozwalają funkcjonować takim miejscom. My mamy nadzieję, że prezentacja Chrobrego również przyczyni się do wsparcia. 

Ludzie tworzący to duże wydarzenie: kibice, sympatycy, zawodnicy czy rodzice rok po roku udowadniali, że chętnie pomagają. Dlatego w przeszłości z powodzeniem prowadzono finansowe zbiórki dla ciężko chorych i poszkodowanych osób czy ki maskotek dla dzieci. Tym razem spoglądamy w stronę zwierzaków, które - gdyby nie opieka zapewniona przez takie stowarzyszenia - byłyby pozostawione na pastwę losu. 

Przypominamy, że początek głównej części prezentacji w niedzielę o godz. 17.00, ale hala zostanie otwarta dla kibiców już o 16.00. Przez godzinę czas wypełniać będą Sponsorzy i Partnerzy klubu mający swoje strefy z przygotowanymi atrakcjami, odbędą się konkursy z nagrodami i w tym okresie AMICUS będzie prowadzić zbiórkę do puszek. 
 
 
 
 
 

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#