POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ostatnia prosta do ligi

22.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Na przekonującym zwycięstwie 3:0 ze Świtem Szczecin Chrobry kończy serię meczów sparingowych. Do ligi pozostała ostatnia prosta. 

Drugi sobotnie spotkanie rozpoczęli piłkarze mający na koncie najwięcej występów w lidze, w tym pozyskany zimą Kamil Juraszek. Od początku do końca głogowianie mieli kontrolę nad meczem. Cierpliwie budowali swoje akcje i na pierwszą bramkę czekali do końcówki pierwszej odsłony. Po dograniu Przemysława Stolca z lewej strony całość zamykał na dalszym słupku Marcel Ziemann. 
Wcześniej bramkarza Świtu mógł zaskoczyć posyłający futbolówkę z prawej strony Miłosz Kozak. Po pierwszych 45 minutach Pomarańczowo-Czarni prowadzili jedną bramką. 

W drugiej odsłonie Chrobry jeszcze bardziej udokumentował swoją przewagę. Bliski podwyższenia wyniku był Szymon Drewniak, ale zrobił to w 69 minucie Adrian Benedyczak, który zdecydował się na mocne uderzenie z kilkunastu metrów. Dziesięć minut później było 3:0. Futbolówkę na czekającego Michała Ilkowa-Gołąba skierował Marcel Ziemann. Najlepszy strzelec Chrobrego na raty umieścił ją w środku.

Dla Chrobrego była to szósta gra kontrolna. Tę serię zaczął od zwycięstwa z GKS-em Katowice 2:0, kończy na 3:0 ze Świtem. W środku były dwa remisy i dwie porażki. Z tymi doświadczeniami głogowianie przystąpią w przyszłym tygodniu do ligi. Inauguracja w niedzielę w Niepołomicach. 

Tagi

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#