POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest09.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

To już dziś! Nasze Barwy Szczęścia!

23.02.2020 Autor: ŁJ Źródło: własne


Barwami szczęścia w Głogowie są dziś pomarańczowe i czarne. Przed nami XIV Prezentacja Chrobrego Głogów, czyli cały Chrobry w jednym miejscu na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej. Kibiców zapraszamy już od 16.00. Początek głównej części o 17.00.

Wejście dla kibiców odbywać się będzie od strony ul. Wita Stwosza. Na holu głównym swoje strefy z atrakcjami dla przybyłych fanów będą mieć Sponsorzy i Partnerzy klubu: PWiK, KIKO+ Centrum Sportowe, Przedszkole Niepubliczne Poziomka Domek na Skraju z balonami i malowaniem twarzy, Qubus Hotel, Wakacje.pl i Jump Planet oraz SMS Chrobry i Pomarańczowo-Czarny Sklep z klubowymi akcesoriami. W tym czasie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. A ci kibice, którzy zasiądą na trybunach, będą mogli wziąć udział w konkursach KIKO+ Centrum Sportowe i Wakacje.pl z wartościowymi nagrodami.

Początek głównej części prezentacji o godz. 17.00. Kibicom pokażą się kolejno ligowe zespoły młodzieżowe i zarazem uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Chrobry, rezerwy, oldboje piłki nożnej i ręcznej, piłkarki, grupy selekcyjne Akademii Piłki Nożnej, debiutujące w takim wydarzeniu maluchy z Piłkarskiego Przedszkola oraz będący wizytówką klubu pierwszoligowcy, którzy za tydzień rozpoczną zmagania w Fortuna 1 Lidze i przed bardzo ważną rundą potrzebują wsparcia kibiców.

Gośćmi specjalnymi prezentacji będą Hanna Klepacka i Sebastian Stankiewicz, aktorski duet znany z serialu "Barwy Szczęścia". Sebastian Stankiewicz to głogowski aktor i kabareciarz w przeszłości próbujący swoich sił w piłce nożnej w Chrobrym. Nie wyszło mu w tej dziedzinie, ale udowodnił, że na piłce świat się nie kończy i z powodzeniem realizuje się w innym zawodzie, bo niedawno otrzymał nagrodę za najlepszego aktora drugoplanowego w filmie "Pan T." na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Poprzez jego zaproszenie Chrobry kontynuuje cykl prezentowania nie tylko zespołów, ale też osób kiedyś mających styczność z klubem, a dziś spełniających się w innych rolach. Duet Hanna Klepacka-Sebastian Stankiewicz do Głogowa przyjeżdża ze specjalnym scenariuszem. 

Po prezentacji zapraszamy wszystkich do przejścia na hol główny, gdzie odbędzie się otwarte spotkanie z piłkarzami i trenerami pierwszej drużyny. Dla kibiców to niepowtarzalna okazja, by otrzymać plakaty, fan-karty, autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. 

XIV Prezentację Chrobrego Głogów poprowadzi klubowy spiker Michał Chołoda. O jej audiowizualną oprawą po raz kolejny zadba głogowska firma 2t. Na sam koniec, już na zewnątrz hali, swój pokaz zaprezentują najzagorzalsi fani. 

Wstęp wolny. Zapraszamy!
 
 

 

 

Tagi

prezentacja   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#